Krissy Cela (25 l.) jest jedną z najładniejszych celebrytek fitness. Wystarczy tylko spojrzeć na jej profil w mediach społecznościowych, by zachwycić się jej urokiem i doskonale wyrzeźbioną sylwetką. Krissy nie zawsze była jednak aktywna fizycznie. Młoda Brytyjka pracowała 30 godzin w tygodniu jako kelnerka, by dorobić do studiów prawniczych i móc utrzymać się w Londynie. Mimo ogromu pracy, znalazła czas również na aktywność fizyczną w siłowni. Nie był to dla niej łatwy czas, ale dzięki ćwiczeniom mogła zresetować głowę od codziennych problemów. 

 

W miarę upływu czasu zaczęła publikować filmy ze swoich treningów na Instagramie. Spodobały się one obserwatorom i Krissy stawała się coraz bardziej popularna na Instagramie. Sukces z pewnością zawdzięcza skromności i niesamowitej budowie ciała. Warto dodać, że nie koncentruje się tylko na sprawności fizycznej, ale także na psychice.

Krissy szybko zdała sobie sprawę, że wiele kobiet na całym świecie chciałoby wyglądać jak ona. Postanowiła stworzyć więc aplikację o nazwie Tone and Sculpt. Jest to 12-tygodniowy plan fitness, który do tej pory pobrało ponad 500 000 osób. Dzięki temu zarobiła już grubo ponad 1 milion funtów! Aplikacja wydaje się dość fajna, więc jeśli szukacie motywacji, możecie pobrać ją na swój smartfon. Krissy powiedziała, że jej celem jest zachęcenie jeszcze większej liczby kobiet do tego, by poczuły pewność siebie, siłę i wsparcie społeczności online. Jak Wam się podoba Krissy?

Komentarze (3)
anubis84

chyba też jakąś aplikację zrobię, brzuch w 6 tygodni, może też bede celebrytą :-)

0
domosos

Ciekawe czy ukończyła studia, czy za instagrama sie tylko wzięła.

0
acidm

Z domu bym truchlo wypuscil...nic by nie zostalo... : )

0