Podczas dzisiejszej konferencji prasowej ujawniono, że Brandon Curry może nie wziąć udziału w zawodach Mr. Olympia 2023! Z powodu zatrucia pokarmowego podobno został przewieziony do szpitala. Jeśli na czas otrzyma zgodę lekarza, będzie mógł wystartować w piątek na scenie. Jeśli nie, całe przygotowania pójdą na marne, a Curry dołączy do grona zawodników, którzy musieli w tym roku odpuścić z różnych względów.

 

AKTUALIZACJA 3.11.2023 r.

Brandon Curry złożył oświadczenie i informuje, że wystartuje w zawodach Mr. Olympia 2023.

„Napływa wiele informacji na temat tego, co będzie się ze mną działo w ten weekend. Mnóstwo szalonych plotek, internet żyje własnym życiem. Opowiem wam wszystko.

W ten weekend poczułem ucisk w żołądku i w gardle, a ból nie ustępował, więc chciałem to sprawdzić, aby upewnić się, że nie dzieje się nic poważnego. Ponieważ jestem poza miastem, udałem się na ostry dyżur, aby dowiedzieć się, co mi jest. Oczywiście chciałem przystąpić do zawodów zdrowy, nie podejmując niepotrzebnego ryzyka. Po konsultacji z żoną zdecydowaliśmy, że musimy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby upewnić się, że nie dzieje się nic poważnego. Zostałem tam i przeszedłem wszelkie możliwe badania, które mi przeprowadzili. Lekarze doszli do wniosku, że mam wrzody, o których istnieniu nie wiedziałem.

Mam swobodę startu, swobodę rywalizacji i upewniłem się, że wszystko zostało sprawdzone. Chłopaki, jestem tutaj, jestem gotowy, aby wejść na scenę. Zachęcam wszystkich moich kolegów sportowców startujących na wysokim lub amatorskim poziomie, aby dbali o siebie. Teraz mam luz, cały ciężar spadł mi z serca. Mam swobodę rywalizacji i jestem gotowy do walki”.

Kilka miesięcy temu Mamdouh „Big Ramy” Elssbiay wycofał się z zawodów Mr. Olympia 2023, następnie Natan De Asha nie został wpuszczony do USA. Na początku tygodnia Nick „The Mutant” Walker również musiał się wycofać z powodu poważnego uszkodzenia ścięgna podkolanowego. Podczas gdy fani myśleli, że to już koniec złych wiadomości, Bob Cicherillo ogłosił, że Brandon Curry, były Mr. Olympia 2019, prawdopodobnie także nie weźmie udziału w wydarzeniu. 

„Nie był pewien, czy będzie w stanie wziąć udział w zawodach. Nie wygląda na to, żeby w tym roku mu się to udało, ale oczywiście życzymy Brandonowi szybkiego powrotu do zdrowia. Będzie tu obecny także w ten weekend, więc pamiętajcie, aby go odwiedzać podczas zwiedzania targów” – powiedział Cicherillo. 

Niektóre źródła podają jednak, że Brandon Curry nie zostanie wykluczony z konkursu Mr. Olympia 2023, a decyzja o jego starcie zostanie podjęta dziś wieczorem. Czekamy na oficjalną informację w tej sprawie.

Komentarze (1)
rarytas1

No cóż bycie na tak grubych bombach składających się z kilkunastu środków w każdej chwili może skończyć się zatruciem

1