Kheycie Romero to młoda dziewczyna, która jest świetnie zapowiadającą się zawodniczką trójboju siłowego. Ta niepozornie wyglądająca 26-latka ma w sobie ogromnego powera! Niedawno pokazała na co ją stać, wykonując martwy ciąg z ogromnym ciężarem. 

Swoją przygodę z trójbojem zaczęła około 2 lat temu i chociaż niektórzy mogą powiedzieć, że ma małe doświadczenie, bo brała udział w zaledwie sześciu konkursach w tym czasie, to nikt nie zaprzeczy temu, że robi niebywałe postępy. Jej dużym osobistym osiągnięciem w grudniu, było podniesienie w martwym ciągu 605 funtów, czyli ~274,5 kg. Na tym jednak się nie skończyło. Kheycie jest ambitna i zapragnęła ponieść jeszcze więcej.

Pobiła swój własny rekord i jak widzimy na ostatnim filmiku na Instagramie, podniosła w martwym ciągu imponujące 625 funtów, czyli ~283,5 kg! Ta dziewczyna idzie jak burza i napisała, że to dopiero początek. Z pewnością przekonamy się jeszcze nie raz na co ją stać. Być może w niedługim czasie pobije nie tylko własne rekordy, ale także i te światowe. Tego jej życzymy! Zobaczcie jaką siłę ma w sobie Kheycie Romero.

Komentarze (6)
anubis84

Trzeba przyznać, siła jest.

3
_GANGSTA_

Geny koks trening ciężki reszta sama idzie:-)

0
szyczak

Do koksu to Ci się nikt nie przyzna.

0
lodzianin1

Ma siły

0
domosos

nie dość że silna to jeszcze fajna.

0
skorupski

Jak na kobietę co dźwiga ciężary to bardzo ładnie wygląda.

0