Kelsey Wells (29 l.) jest gwiazdą fitness na Instagramie, którą obserwuje 2,5 miliona osób. Niesamowita sylwetka Kelsey i jej historia są inspiracją dla wszystkich jej fanów. Początki Kelsey w świecie fitness nie były typowe, ponieważ nie przepadała za aktywnością fizyczną. Wszystko zaczęło się, gdy urodziła dziecko. Okres ciąży i poród były dla niej bardzo trudne. Miała depresję poporodową i podczas badania kontrolnego po porodzie i rozpłakała się, wypełniając ankietę, aby ocenić zdrowie psychiczne. Gdy omawiała z lekarzem opcje leczenia, powiedziano jej, że regularne ćwiczenia mogą pomóc. Tak też się stało.

Aktywność na siłowni pozwoliła Kelsey wyrzucić z siebie negatywne emocje i zdecydowanie polepszyło jej się samopoczucie. Zaczęła zgłębiać wiedzę na temat żywienia i zdała sobie sprawę, że to co jadła, mogło mieć wpływ na to, jak się czuje. Kompletnie zmieniła sposób odżywiania i w niedługim czasie, czuła się znacznie lepiej. Kelsey dokonała niezwykłej przemiany własnego ciała i postanowiła zainspirować innych. Założyła konto w mediach społecznościowych i opublikowała zdjęcia swojej transformacji. Stopniowo zdobywała popularność, szczególnie wśród innych matek, które cierpiały na depresję po ciąży.

W ciągu kilku miesięcy Kelsey stała się guru fitness. Wykorzystała okazję, aby stworzyć autorskie programy coachingowe. Stała się odnoszącą sukcesy przedsiębiorcą i ikoną branży fitness. Kelsey trenuje sześć dni w tygodniu, wykonując szybkie i intensywne treningi, które są dostosowane do jej napiętego harmonogramu. Jej trening składa się z 4-6 ćwiczeń siłowych cztery razy w tygodniu i 2 sesji cardio. Przed treningiem lub wypić mrożoną latte, która daje jej energię do ćwiczeń. 

Kelsey zdrowo się odżywia i unika słodyczy , ale w niedzielę zawsze pozwala sobie na ulubionego pączka. Właśnie dlatego nazywa ten dzień „Sunday Donut Funday”. Historia Kelsey pokazuje, że w ciągu kilku miesięcy można stać się zupełnie inną osobą - zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Obecnie źródłem inspiracji Kelsey są jej fani. Ich historie i metamorfozy, motywują ją do dzielenia się z innymi wiedzą na temat zdrowego odżywiania i treningu. 

Komentarze (7)
jarabco

Tytul tego artykulu powinien brzmiec "Od depresji do obsesji" ;) Hehehehe.
Ogromny sukces tej Pani, nie ma co, wspaniala transformacja. Szacun za wyniki.

2
lordknaga

'Kelsey Wells (29 l.) jest gwiazdą fitness na Instagramie'

a pod tym foto, po lewej 24 lata a po prawej 30 lat - z jej insta, to ile ona ma w koncu lat %-) ?

0
natasza__

Według famousbirthdays i celebslifereel urodziła się 1 września 1990 roku.

0
morose

Na tym zdjęciu po lewej, jeszcze jako 24 letnia młoda mama świeżo po porodzie, to nie wyglądała aż tak bardzo tragicznie, powiedziałbym nawet że ciąża nie pozostawiła śladów jak ma to często miejsce u kobiet. Dla mnie buzia tej wersji 24 lata jest przyjemniejsza dla oka, nie jest taka "kanciasta" jak wersja wyszczuplona, ale wiadomo że są różne gusta.

0
jambala1540

Przykoksowała to i depresja minęła.. Gorzej jak zejdzie z towaru ;)

0
anubis84

haha dobre, kolejna deprecha będzie %-)

0
szpena

Od razu guru, na taki "tytuł" trzeba sobie zasłużyć a nie tylko zrobić przemianę, w dzisiejszych czasach wystarzy dobrze wyglądać i już się jest wszechwiedzącym.

0