Jennifer Dorie to zawodniczka IFBB Bikini Pro z Kanady. Ciężko pracowała, aby wygrać Pro Card i po osiągnięciu celu nie zwolniła ani na chwilę. Jako główny cel postawiła sobie wygraną w najbardziej prestiżowych zawodach Olympia i jest ogromnie zdeterminowana, aby osiągnąć jeszcze większy sukces. Jennifer jest wzorem dla osób, które śledzą ją w Internecie. Nic dziwnego, bo jest ona konsekwentna w swoich działaniach i utrzymuje formę przez cały rok, co jest niełatwym zadaniem.

Jennifer uwielbia wyczerpujące sesje treningowe. Zawsze zaczyna trening od rozgrzewki na mniejszych ciężarach, by potem odbyć właściwy trening już na większych. Wykonuje ćwiczenia wielostawowe, takie jak przysiady, martwy ciąg i wyciskanie nad głową. W dalszej części treningu skupia się na ćwiczeniach izolacyjnych. Korzysta zarówno z maszyn, jak i wolnych ciężarów. Trening kończy rozciąganiem, które poprawia przepływ krwi i chroni przed kontuzjami.

 

Jennifer je “czysto” przez cały rok, ale poza sezonem pozwala sobie na pewną swobodę w zakresie kalorii. Jednak gdy zaczyna przygotowywać się do konkursu, sztywno trzyma się zasad. Przyznaje, że nie jest to łatwe, ale jest skupiona na swoim celu. Ta piękność mówi, że każda porażka to dla niej cenna lekcja. Wszystkie niepowodzenia przyjmuje z pokorą, ociera łzy i idzie dalej po swoje. Jak oceniacie urodę i sylwetkę Jennifer?

 

 

 

 

Komentarze (0)