Jennifer „Jen” Selter to 26-letnia amerykańska gwiazda fitnessu, która ma prawie 13 milionów obserwujących na Instagramie. Popularność zawdzięcza doskonałym pośladkom, które chętnie podziwiają nie tylko mężczyźni. Pośladki pośladkami, ale jak zdobyła aż tylu fanów? Wszystko zaczęło się, gdy zaczęła pracować w siłowni jako recepcjonistka. Codziennie w pracy widziała niesamowite sylwetki. Była też świadkiem wielu metamorfoz, które odbyły się w czasie, kiedy pracowała w fitness klubie.

W jednym z wywiadów Jen powiedziała, że była zachwycona przemianami sylwetek klubowiczów. Czerpała inspirację od tych, którzy przychodzili każdego dnia, niezależnie od warunków atmosferycznych. Dojrzała do tego, by zmienić swoje życie. Zaczęła ćwiczyć, a na efekty nie musiała długo czekać. Jen postanowiła podzielić się swoimi postępami na Instagramie. Tak właśnie zaczęła zyskiwać popularność. Postanowiła wykorzystać swoje pięć minut. Gdy na jej koncie pojawiła się magiczna liczba 50 000 followersów, Jen postanowiła zrezygnować z pracy w recepcji.

Dostała zaproszenie do programu telewizyjnego, z którego naturalnie skorzystała. Teraz jest tam częstym gościem i promuje zdrowy styl życia. Stworzyła własne programy treningowe, gdzie używa minimum sprzętu lub ciężar własnego ciała. Dzięki temu ma spore grono odbiorców wśród kobiet, które ćwiczą w domowym zaciszu. Zarabia naprawdę duże pieniądze, a jej majątek szacuje się na ok. 3 mln USD. Czy Wam też Jen wpadła w oko tak jak nam?

Komentarze (10)
AdamZx

Szkoda że nie da się powiększać piersi treningami bo tak kolejna gwiazda cyklu duzych tyłków tylko...

1
OTTO

Niesamowita !!!!
I nie ma wcale wielkiego zada :)

0
anubis84

Kurde w juesej łatwo zrobić karierę

0
carlitoss

Się wstrzeliła w odpowiednie okno, bo takich dziewczyn jest sporo.

1
majk30

Staram się zrozumieć ten fenomen, co one mają takiego że tyle osób je ogląda.

1
lordknaga

dupe, ktora wypinaja do obiektywu a stuleje ida za innymi stulejami, ma duzy following, to reszta tez dodaje ot tak.

3
anubis84

od dawien dawna wiadomo co się sprzedaje najlepiej ;-)

0
angelisa

Tu jeden obserwator potem 10 i się w koncu uzbiera odpowiednia sumka.

0
kinga93

Takie czasy, ludzie lubią podglądać inne osoby.

0
domosos

Jak to się mówi od pucybuta do milionera.

0