Jem Wolfie ma 26 lat i pochodzi z Australii. Jest fitnesską i trenerem personalnym. Od 8 roku życia trenuje koszykówkę, a w wieku 17 lat zaczęła ćwiczyć na siłowni. Jej profil na Instagramie wzbudza wiele emocji, z powodu jej umiejętności i charakterystycznej sylwetki (duże pośladki i biodra oraz bardzo duży biust). Kobieta chętnie wraca do swojej poprzedniej sylwetki, na której wyglądała dużo szczuplej.
Pod tym zdjęciem, Jem napisała, że w 2015 roku nie spożywała odpowiedniej ilości kalorii względem ćwiczeń, które wykonywała i przede wszystkim nie czuła się dobrze ze swoim ciałem.

Obecnie je więcej kalorii i dodatkowo ćwiczy te partie, na których najbardziej jej zależy (klatka, pośladki, brzuch) i uwielbia samą siebie. Nie wstydzi się również cellulitu na pośladkach, co pokazuje na jednym z filmików. Jednak większość komentujących stwierdziła, że jest po prostu zbyt puszysta :), a jej piersi (wcześniej już bardzo duże) zrobiły się ogromne, być może za sprawą operacji. Co ciekawe, podobne komentarze powtarzają się pod innymi zdjęciami, a mimo to jej profil obserwuje ponad milion osób. A Wy co myślicie? Podoba Wam się taki typ sylwetki?

Za grubaZa chudaW sam raz

Komentarze (11)
TomaszAZ

no to zwiekszyła kcal chyba tak o...2000 . Nie za fajnie

3
RPS1990

Brałbym...

2
Anonim

Tez bym brał natomiast jej body fat oscyluje raczej na skraju otyłości (gdzieś koło 25-30%). Raz nie jest to zdrowe a osobiście uwazam za nie estetyczne co wcale nie oznacza, że wolałbym gdyby miała 10% bf. Co będzie z jej skóra za 10 lat? Chyba już lepiej popatrzeć na bikini fitness

1
Bull

10% w przypadku kobiet to niewiele

3
Anonim

Właśnie dlatego zarzucilem inna skrajnością ;)

0
Asiadm

Nie rozumiem tej mody na wielkie tłuste zady, co to ma wspólnego ze zdrowiem?

1
gambate

Chroni kości przed upadkiem z wysokości na tyłek :> być może działa jak amortyzatory... to jedyna logika jakiej się doszukałam.

0
vvv

Petarda bo lubię takie pupy i...

2
morose

Kwintesencja kobiecości.... bardzo apetyczna

1
nosek19

jak dla mnie ulana..

0
domosos

Troche pupe by zredukowała i by było ok, bo trochę za tłsuta.,

0