Tegoroczna pogoda podczas majówki niestety nas nie rozpieszcza… Niektórzy postawili na domowy relaks, inni wyjechali nad morze lub za granicę.

Norbert Tymczak powiedział na instastory, że przygotowania przygotowaniami, ale zaplanował z Eweliną 3 dniowy wyskok za miasto. Bo nie tylko praca i siłownia się liczy. Co nie znaczy, że odpuści całkowicie treningi i trzymanie diety. Już nie jeden raz to przerabiał i wystarczy trochę inwencji twórczej, organizacji i wszystko da się pogodzić. Odpoczywa tylko i wyłącznie jak wyjedzie, bo jak powiedział: “Odpoczynek w domu to nie odpoczynek”. Chodzi o zmianę miejsca, klimatu i ludzi. Wraz z Maszyną mają już upatrzoną siłownię. W planach jest również zwiedzanie i cardio w formie spacerów (i pewnie nie tylko).

Źródło: instagram

Majówka Magdy Kalety i Mariusz Wróbla rozpoczęła się… mandatem! W drodze do Belgii, Mariusz zbyt mocno depnął na pedał gazu i lekko przekroczył dozwoloną prędkość. No cóż… zjedzą o jednego burgera mniej.

Źródło: instagram

Ci, którym klienci dopisali na personalnych polecieli na drugi koniec świata. Akop i Sylwia Szostak na Bali, Państwo Leoniewscy na Seszele, a Jakub Mauricz na Teneryfę.

Źródło: instagram

Źródło: instagram

Źródło: instagram

Kasia Dziurska niestety nie ma z kim spędzać majówki i zostaje w Warszawie, by trenować i przygotowywać się do następnych zawodów.

Źródło: instagram

Piotr Borecki po kolejnej wygranej na prestiżowych zawodach o Puchar Wójta gminy Kunice, postanowił wyjechać ze swoją ukochaną na wieś, w rodzinne strony Pauli.

Źródło: instagram

Rodebert Borzęcki wraz ze swoją nową wybranką, postanowił majówkę spędzić w Poznaniu. Wynajęli pokój w hotelu Andersia i korzystają z chwil spędzonych razem. Zaliczyli też imprezę w najbardziej lanserskim klubie Pacha Poznań.

Źródło: instagram

Michał Karmowski także nie oddalił się zbytnio od domu, ponieważ majówkę spędza w hotelu Grand Lubicz w Ustce. Wraz z małżonką postawili na pasywny relaks i zabiegi spa.

Źródło: instagram

Wiele gwiazd musiało zrezygnować z wyjazdów i przyjemności wiążących się z majówką, ponieważ już 3 maja odbędą się Mistrzostwa Europy w Kulturystyce i Fitness. Nie ma więc mowy o jedzeniu lodów, gofrów, piciu piwka przy grillu czy leniuchowaniu.

Jeżeli jesteście w posiadaniu jakiejś ciekawej informacji, filmu lub zdjęć z branży fitness, napiszcie do nas: fitplota@sfd.pl

Komentarze (0)