Nazwisko Labrada znane jest w historii kulturystyki, zwłaszcza jeśli chodzi o zawody Mr. Olympia. Legenda kulturystyki Lee Labrada, jest jednym z najlepszych w branży, którzy zapisali się w historii tego sportu. Na przełomie lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych był „Giant Killer”, pokonującym sportowców dwukrotnie większych od siebie. Był bardzo blisko wygrania Mr. Olympia, ale niestety pokonał go Lee Haney.

Polecamy również: Lee Labrada zdradza sekret na doskonałą sylwetkę

Teraz syn znanego kulturysty - Hunter Labrada, przygotowuje się do debiutu na zawodach Mr. Olympia. Głośne zwycięstwo na Tampa Pro 2020, dało kwalifikacje młodemu Labradzie do udziału w tym prestiżowym wydarzeniu. Jest zdeterminowany, aby wypaść jak najlepiej i uzyskać jak najlepszy wynik w swoim debiucie. Spoczywa na nim dość duży ciężar, ponieważ reprezentuje historyczne nazwisko w branży kulturystycznej. Mniej więcej 14 tygodni przed zawodami Mr. Olympia 2020, Hunter Labrada zaczął dokumentować swoje przygotowania za pośrednictwem oficjalnego kanału Labrada Nutrition na YouTube. Trzy tygodnie przed swoim debiutem, podzielił się także kilkoma szczegółami swoich przygotowań.

https://youtu.be/z43hGIqWzBs

https://youtu.be/DdChgUkVZvI

https://youtu.be/d79ZnGS5G7g

https://youtu.be/XMN3KNUxYUc

Czy uda mu się zająć wysoką lokatę na Mr. Olympia? Biorąc pod uwagę doświadczonych i utytułowanych kolegów, takich jak Phil Heath, Brandon Curry, Big Ramy czy William Bonac będzie bardzo ciężko. Historia jednak pokazała nam już nie raz, że kulturystyka jest nieprzewidywalna i wszystko może się wydarzyć. Jak obstawiacie jego szanse?

 

Komentarze (3)
Bull

Ten sam gen, ale inna epoka i kompletnie inna sylwetka. Wcale nie lepsza.

2
lodzianin1

Jak dla mnie jak kaska nie bedzie decydowac to poza 10 na pewno

0
lordknaga

w top10 pewnie bedzie, bo slabo obsadzona olimpia :-)

0