Syn znanego i cenionego kulturysty - Hunter Labrada poszedł w ślady ojca lecz jego kariera sportowa budzi wiele emocji. Lee był jednym z najlepszych w swojej epoce i gdyby jego syn miał taką sylwetkę jak on, mógłby szybko zdobyć tytuł Olympia.

Młody Labrada ma dopiero cztery lata kariery zawodowej za sobą, a już startował na ubiegłorocznej Olympii, gdzie zajął 8 miejsce, pokonując Dextera Jacksona. Chociaż wiele osób twierdzi, że nie jest w stanie zdobyć statuetki Sandowa, to on w ostatnim wywiadzie dla DigitalMuscleTV powiedział, że dopiero się rozkręca. W tym roku planuje pokazać niesamowitą formę i błyszczeć na scenie nadchodzących zawodów, w których weźmie udział. Mało tego. 29- letni Labrada oficjalnie powiedział, że jeśli w wieku 35 lat nie zdobędzie tytułu Mr. Olympia, albo chociaż nie będzie czołowym pretendentem do wygranej, to rezygnuje z kulturystyki. Mówi, że poza sportami sylwetkowymi istnieje jeszcze inne życie, a jeśli nie będzie najlepszy na świecie, to nie będzie interesować go rywalizacja.

„Nawet gdy miałem 20-21 lat, zawsze powtarzałem sobie, że mając 35 lat, jeśli nie zdobędę tytułu Mr. Olympia to kończę z kulturystyką. Po kulturystyce jest życie. To naprawdę gra dla młodego człowieka. Wiem, że jest wielu ludzi, którzy w pewnym sensie udowodnili, że się mylili, ale spójrzcie na mojego tatę. Tak właśnie chcę skończyć. Ma 61 lat, żadnych poważnych operacji, wszystkie stawy pracują prawidłowo, organy wewnętrzne są w porządku”.

Hunter Labrada wydaje się być dość pewny siebie. Ciekawi jesteśmy, jakie jest Wasze zdanie na ten temat. Ma szansę za 6 lat zostać Mr. Olympia, czy jednak może tylko o tym pomarzyć?

https://youtu.be/rB-cz28Yep0

Komentarze (2)
F1.08

Jakis wielki tulow i krotkie nogi ma

1
lordknaga

nie powiedzialbym ze jest pewny siebie, tylko ze ma leb na karku i nie chce ryzykowac zdrowiem dla niczego :-) sylwetka jego mi w ogole nie podchodzi, w zyciu nie zostanie mro, chociaz lepiej jak 8 miejsce moze pewno ugrac, bo oponenci nie za mocni :-) a ze stetryczalego dextera pokonal to co? niech porowna siebie z dexem jak ten byl w sztosie z 10-15 lat temu :-P

3