Hafthor Bjornsson kilka tygodni przed meczem bokserskim pokazał, że jest w fenomenalnej formie po niesamowitej utracie wagi. Nie będzie to walka z Eddiem Hallem, lecz z Devonem Larrattem, o czym pisaliśmy TUTAJ:

Polecamy również: Z kim zmierzy się Hafthor Bjornsson we wrześniu? Znamy nazwisko rywala!

Bjornsson długo, bo od ponad roku przygotowywał się do pojedynku z Hallem. Thor miał nawet dwa pokazowe pojedynki bokserskie, aby móc lepiej zaaklimatyzować się na ringu. Wielu fanów było bardzo rozczarowanych tym, że walka ta po raz kolejny została przełożona, ale owoce pracy Islandczyka są wyraźnie widoczne. Na Instagramie udostępnił on zdjęcie, które udowadnia, że ​​ważący niegdyś 205 kilogramów Thor potrafi schudnąć aż 50 kilogramów! Teraz Hafthor Bjornsson wygląda jak prawdziwy wojownik, co jest naprawdę niesamowite biorąc pod uwagę, jak masywny był zaledwie półtora roku temu.

Bardzo lubimy metamorfozy i obserwowanie, jak z każdą kolejną aktualizacją sylwetki walczący o lepszą formę ludzie są coraz szczuplejsi i bardziej umięśnieni. Oczywiste jest, że miesiące treningu bokserskiego i zwiększona praca cardio opłaciły się Bjornssonowi, ponieważ teraz jest w najlepszej formie swojego życia. Mamy nadzieję, że on i Eddie Hall będą mogli spotkać się na ringu prędzej czy później. Tymczasem musimy zadowolić się walką Thora z Devonem Larrattem 18 września. Jak oceniacie metamorfozę Bjornssona?

Komentarze (2)
jarabco

Mimo utraty wagi jest wciaz piekielnie silna bestia.

0
rarytas1

I piekielnie ciężką bestią - 155 kg które mu zostały to baaardzo dużo

0