Czekaliśmy, czekaliśmy, aż w końcu się doczekaliśmy! Było wiele spekulacji na temat tego, kiedy i gdzie zmierzą się ze sobą popularni strongmani. W końcu wszystko stało się jasne. Pojedynek bokserski między Hafthorem Björnssonem i Eddiem Hallem odbędzie się 19 marca na Dubai Duty-Free Tennis w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Core Sports wydało w środę oficjalne ogłoszenie.

„Oczekiwanie nareszcie zakończone!

Prawie dwa lata przygotowań przez niekończące się przeszkody, lata nienawiści skończą się na ringu 19 marca. Zostańcie z nami, by polować na bilety i aktualności!” 

Obaj panowie pracują w pocie czoła, aby przygotować swoje ciała do tego spotkania. Mając niewiele ponad miesiąc teraz na pewno dają z siebie wszystko. Po prawie dwóch latach przygotowań do walki traktują treningi tak samo poważnie, jak podczas kariery w Strongman. 

„The Mountain” przeszedł absolutnie fantastyczną transformację ciała, aby być bardziej zwinnym. Hafthor wspomniał, że teraz waży 145 kg, gdzie kiedyś było to 205 kg. Hall natomiast zgubił do tej pory 35 kg. Wkrótce dowiemy się, który Strongman lepiej przygotował się do walki! Na kogo stawiacie?

 

Polecamy również: Eddie Hall vs. Hafthor Bjornsson - kolejny konflikt

Komentarze (0)