Hafthor Björnsson i Eddie Hall szykują się do pojedynku nazywanego „najcięższym meczem bokserskim w historii”. W październiku zeszłego roku Eddie Hall rzucił wyzwanie Hafthorowi Bjornssonowi, aby przyjął zakład o wartości 100 000 $. Środki miały iść na cele charytatywne. Björnsson podbił stawkę do 200 000 USD, a podekscytowany Hall chciał, aby przegrany przekazał dodatkowy milion dolarów. Ostatecznie Björnsson nie przystał na tę ofertę. Zamiast tego zasugerował, że przegrany powinien zrobić sobie tatuaż z imieniem zwycięzcy na swoim ciele — na co Hall się zgodził.

 

Polecamy również: Hafthor Bjornsson odrzuca wyzwanie Eddiego Halla i proponuje coś zaskakującego

Długo wyczekiwany pojedynek został zawieszony po tym, jak Eddie Hall doznał kontuzji bicepsa. Na szczęście szybko się zregenerował i oświadczył, iż nie zamierza rezygnować. Wiele osób zastanawia się, kiedy w końcu odbędzie się walka bokserska tych dwóch popularnych strongmanów. Ostatnio na Instagramie Björnsson potwierdził, iż będzie to w marcu, Niestety wciąż nie znamy dokładnej daty. 

To marzec. Walka trwa. Módlmy się, żeby Eddie znowu się nie wycofał!!! ????????” 

 

Od momentu ogłoszenia pojedynku, obaj zawodnicy przeszli ogromną metamorfozę swoich sylwetek. Treningi bokserskie sprawiły, iż panowie zgubili naprawdę sporą liczbę kilogramów. Teraz z pewnością ćwiczą jeszcze ciężej i bardziej intensywnie, by pokazać się w jak najlepszej kondycji fizycznej. Emocje związane z oczekiwaniem na walkę są ogromne. Czekamy na konkretną datę w marcu. Mamy nadzieję, że zostanie wkrótce ogłoszona i już nic nie stanie na przeszkodzie w odbyciu najcięższego pojedynku w historii.

Komentarze (2)
lodzianin1

2 rundy max i prąd odciety

2
K0currro

Hall padnie bez tlenu jak zazynane prosie.

0