Dwudziestoczteroletni Guy Harding był kiedyś chudym chłopakiem. Wszystko zaczęło się zmieniać, kiedy w wieku 16 lat zaczął chodzić na siłownię. Zakochał się w podnoszeniu ciężarów i od tego czasu ciężko pracował nad swoją sylwetką. Po siedmiu latach możemy oglądać efekty jego treningów.

Obecnie jego niemal cały wolny czas zajmuje siłownia, w której ćwiczy po pracy. W Lloyds Bank, Guy często bierze trzy przerwy na lunch podczas pracy. Łącznie spożywa około 6000 kalorii dziennie! Harding pozwala sobie na dwa posiłki spoza diety w ciągu tygodnia. Zwykle jest to pizza, burger, chipsy lub „chińczyk na wynos”. Guy wspomina, że tak na serio i poważnie zaczął trenować i pilnować diety w 2014 roku. To wtedy zaczął zauważać widoczne efekty swojej pracy.

Guy trenuje teraz wspólnie ze swoją dziewczyną Cyprys. W ostatnich zawodach startowali razem i obydwoje zdobyli pierwsze miejsca w swoich kategoriach. W social mediach wspominają, że nie jest im łatwo podczas ćwiczeń, ale momenty wspólnych triumfów są ekscytujące i motywujące do dalszej wspólnej pracy.

Jako że kulturystyka stała się jego obsesją przestał wychodzić ze znajomymi, wpadać do rodziny na obiady i wyjeżdżać na wakacje. Skupił się na trenowaniu i odpowiednim odżywianiu. Każdego dnia zjada 85g płatków, trzy całe jajka i sześć białek, następnie 180g kurczaka lub indyka i dwie bajgle, później 180g kurczaka, 200g ryżu i szpinak lub brokuł. Kolejny posiłek to 100g płatków z 30g shake’a proteinowego, a później dwie bajgle, 100g płatków i 30g shake’a proteinowego. Szósty posiłek to 180g kurczaka, 200g słodkich ziemniaków z warzywami, a na ostatni posiłek to 100g białek z jajka z dwiema miarkami białka kazeinowego. To całkiem spora ilość jedzenia, nie sądzicie?

Komentarze (10)
lordknaga

niech lepiej napisze ile iu wali a anie kurczaka na gramy podaje :-D

4
pavlog89

Poodejmowac zera ze wszystkich posilkow to powinnawyjsc dzienna dawka soku w gramach hehe ;p (zart)

0
ojan

Po co mu te tatuaże?
Kulturysta wygląda lepiej bez nich.
Też lubię dużo zjeść.

2
Gats 2

Kurczak, płatki, trochę ryżu i on z tego 6k kcal wyciąga?

0
Czawaj

Jak widzę te artykuły i wieści z cyklu 'ile on je!?', spodziewam się co najmniej 10 000kcal, jak na dobrze ponad 100kg gościa... Co to jest dla niego 6000kcal? Nie żebym się tu czymś chwalił, bo serio jest to wg mnie normalka- ja przy wadze oscylującej w okolicach 75kg jem codziennie 4500-5000kcal, gdzie 95% to czyste, normalne jedzenie, nie podbijane byle czym, żeby dobić jeszcze 2000kcal. Oczywiście- tyle potrzebuje, to tyle je- wygląda OK, wszystko się zgadza, ale media branżowe rozdmuch**ą to, jak zwykły kowalski, który jest zdziwiony, liczbą 6000 podczas gdy on w kanapce do pracy, obiadku u mamy i piwku na wieczór ledwo sięga 2000;-)

0
RPS1990

Zjadasz dziennie 5000 kcal przy wadze 75 kg ? Przecież to wychodzi 66,6 kcal na kg masy ciała.
Po co Ci aż tak kaloryczna dieta ?
Przy Twojej wadze ciała na diecie masowej wystarczy od 41 kcal do 54 kcal na kg masy ciała aby zwiększać masę.
Przy czym ta górna wartość kcal na kg masy ciała przeznaczona jest raczej tylko dla typowych ektomorfików.

1
Czawaj

Aktualnie jest 4200kcal przy 67kg;-D Taki przypadek, że masa idzie ciężko, więcej u mnie w dzienniku, zapraszam w wolnej chwili i pozdrawiam:-)
http://www.sfd.pl/%5BBLOG%5D_Czawaj__Dare_to_Dream-t1122605-s233.html#post-18665784 

1
RPS1990

Właśnie ogarnąłem pierwszą stronę Twojego dziennika na forum.
Powiem Ci, że chyba będę częściej go przeglądał.

Swoją drogą Twoją ksywę tu na SFD skądś kojarzę - pewnie dlatego, że od dawna tu jestem :)

0
skint73

Jak on tyle je, to się nie dziwię, że taki progres zrobił w te 7 lat ;-P

0
domosos

Jak się tak wygląda to trzeba jeść, żadna nowość.

0