Strongman Eddie Hall, który szykuje się do walki bokserskiej, przeszedł ogromną transformację ciała i zrzucił już ponad 35 kilogramów. Oczywiście tak duża utrata wagi była możliwa dzięki ścisłej diecie i żmudnej rutynie treningowej, która znacznie różniła się od tej, którą miał za czasów jako siłacz. 33-latek miał naprawdę pracowity rok i zdecydowanie potrzebował przerwy od codziennej rutyny, na którą zezwolił jego dietetyk podczas świątecznego weekendu.

„Mój dietetyk powiedział, że mogę jeść i pić, co chcę... Cóż, po roku kurczaka, ryżu i warzyw myślę, że moje ciało i umysł tego potrzebowały! Mam nadzieję, że wszyscy dobrze się bawili i spędzili trochę czasu z rodziną”.

Hall niedawno opublikował aktualizację sylwetki, w której przyznał, że trochę pofolgował w święta i przytył prawie 5 kg! Na Instagramie zamieścił zdjęcie bez koszulki, a w podpisie ujawnił, że teraz waży 163 kg. Pomimo przybierania na wadze, ciało Halla nadal wygląda na całkiem nieźle. Brytyjczyk przyznał jednak, że podczas porannego biegania, poczuł ten dodatkowy ciężar.

Eddie Hall i jego rywal Hafthor Bjornsson są w naprawdę świetnej formie przed swoim starciem, które ma odbyć się w marcu 2022 roku. Jednak dokładna data i miejsce wydarzenia nie są jeszcze znane. Patrząc na filmy treningowe i fizyczną transformację, widać obaj panowie dają z siebie wszystko. Są skupieni na rozwijaniu funkcjonalnej siły i kondycji, których wymaga boks. Niezależnie od wyniku, wydaje się pewne, że pojedynek tych dwóch siłaczy przyciągnie ogromne zainteresowanie i masę widzów. Czekamy.

Komentarze (1)
Gats 2

Krata na brzuchu a cycochy dalej wiszą.

0