Dmytro Khaladzhi (38 l.) nie jest może kulturystą i nie ma wyrzeźbionej sylwetki, która robi wrażenie - ale ma za to olbrzymią siłę, której nie boi się używać. Khaladzhi jest ukraińskim sportowcem, który zajął pierwsze miejsce w zawodach trójboju w 2009 roku. Ustanowił aż 63 Rekordów Guinnessa! Podobno przez jakiś czas występował również w cyrku donieckim, gdzie grał w przedstawieniu "Heracles i nimfy" oraz "Heracles i niedźwiedzie”. Postanowił także spróbować swoich sił w aktorstwie, gdzie w 2013 roku zagrał główną rolę w filmie "Iwan" o ukraińskim siłaczu Iwanie Firtsaku-Krotonie. Podniesienie 152 kg kamienia jedną ręką, wiązanie sześciu gwoździ 20 cm w 1,5 minuty czy podniesienie rury ważącej 1022kg, to dla niego bułka z masłem!

Wystąpił w ukraińskiej wersji “Mam talent” gdzie zaprezentował swoją siłę, jednak po dojściu do finału zrezygnował z dalszego uczestnictwa w programie. Jednym z jego niesamowitych wyczynów jest fakt, że chodził z koniem na plecach, jakby to była torba z książkami. Ukrainiec ma chyba jakąś nadprzyrodzoną siłę i to właśnie dzięki niej staje się coraz bardziej popularny. Zobaczcie wideo, gdzie udowadnia swoją MOC!

https://youtu.be/_t3CaJpTqRk

Komentarze (3)
Kondzio1948

skurczyby jaki silny hehe :)

0
Bull

pewnie za blisko reaktora przebiegł

0
Rafal318

k***a ale porażka... Jak sobie tak wyobrażę że ten cały kabaret na tych zdjęciach i filmach to jego codzienność i życie to... Ja p******e.... Najlepsi by zwariowali :D

0