Nick Walker nie wziął udziału w tegorocznej Olympii z powodu niefortunnej kontuzji tuż przed występem. Wiele osób wierzyło, że ma sylwetkę, która pozwoli mu wygrać zawody, ale niestety nie mieliśmy okazji, by się o tym przekonać.

Polecamy również: Nick Walker odpada z Mr. Olympia 2023

Olympia 2023 była pełna emocji, historycznych momentów, ale też negatywnych reakcji. Derek Lunsford zdobył tytuł Mr. Olympia i stał się pierwszym człowiekiem, który zdobył zarówno tytuł Open, jak i 212 Olympia. Jednak jego zwycięstwo wywołało duże zamieszanie w Internecie, a wielu uważa, że ​​Hadi Choopan powinien był wygrać. Pozostało też wiele pytań bez odpowiedzi, między innymi o potencjalne zwycięstwo Nicka Walkera. Był on gotowy dać z siebie wszystko i zaprezentować jeszcze lepszą formę niż w zeszłym roku. Niestety z powodu kontuzji jego ciężka praca poszła na marne, a fanom nie było dane zobaczyć, jak prezentuje się na tle innych zawodników.

Walker opublikował post, w którym ujawnił zdjęcia swojej sylwetki tuż przed Olympią 2023. Wygląda na to, że był przygotowany na występ swojego życia. Jego sylwetka wyglądała na potężną i dociętą i trzeba wziąć pod uwagę, że nie była nawet jego ostateczna forma.

Tym samym Walker dał jasno do zrozumienia, że w przyszłości może zaszkodzić swoim największym rywalom. Na przyszłorocznym pokazie chce zaprezentować znacznie lepszą sylwetkę niż planował w tym roku. Jeśli uda mu się zdobyć specjalne zaproszenie na występ w 2024 roku, z pewnością będzie brany pod uwagę jako potencjalny zwycięzca.

Komentarze (4)
lordknaga

wygrac mial dosyc marne szanse ale top3 jak najbardziej realne, w tym roku jak to sam cutler powiedzial, nikt nie byl dociety na 100% walker forme napewno wykrecilby super.

1
F1.08

Zapowiada sie supwr ciekawa Olympia 24. Walker wroci, Hadi wkurzony, Derek bedzie chcial udowodnic ze to nie byl przypadek, Samson ciagle progresuje. Bedzie ogien

3
lordknaga

ja tylko nie czaje daudy, gen ma zeby ugrac wiecej a zawsze ta forma taka nijaka...

1
F1.08

Widzialem wywiad z Sarcevem i powiedzial ze "dalej nie dalo sie zejsc to jego limit". Chyba 60g wegli jadl tylko pod koniec.

1