Claire P. Thomas to modelka fitness, która w czasach szkoły średniej i college'u uprawiała różne dyscypliny sportowe takie jak piłka nożna, koszykówka, ale przede wszystkim kochała lekkoatletykę i biegi płotkarskie. Po zakończeniu edukacji Claire nie przestała rozwijać swojej pasji do sportu. Postanowiła spróbować czegoś nowego. Zaczęła chodzić na siłownię i założyła profil na Instagramie, gdzie pokazywała jak wyglądają jej treningi i odżywianie. Zauważyła, że ​​z dnia na dzień zyskuje coraz większą liczbę zwolenników. Teraz jest odnoszącą sukcesy osobowością fitness.

Ma ogromną bazę fanów i jeszcze lepszą sylwetkę. Motywuje 385 tysięcy osób na Instagramie i jest przykładem dla każdego, kto chce mieć wspaniałą wysportowaną sylwetkę. W trakcie swojej kariery sportowej Claire przerobiła wiele systemów treningowych i ​​musi ciągle dokonywać modyfikacji ćwiczeń, które stymulują jej mięśnie. Jeśli chcecie urozmaicić swój trening, możecie zainspirować się na profilu Claire, która codziennie wrzuca propozycje treningu.

https://youtu.be/oy4s1BnU32s

Clarie sama przyrządza posiłki i lubi eksperymentować w kuchni. Często podróżuje i wówczas przygotowuje jedzenie w plastikowych pojemnikach, lub jeśli nie ma na to czasu, po prostu idzie do restauracji i wybiera coś z karty menu zgodnego z jej zapotrzebowaniem kalorycznym. Pasja, poświęcenie i zaangażowanie, to "sekretna recepta", którą zaprowadziła Clarie na szczyt biznesu fitness. A Wam jak się podoba Clarie?

Komentarze (2)
Quaras

Szacun za to że nie robiła cyckow.

2
Gryfina_Rabarbell

I jeszcze szacun, ze nie nazwaliscie jej modelka z instagrama tylko osobowoscia fitness.

0