Znany trener kulturystyki, który współpracuje m.in. z Breonem Ansleyem i Hunterem Labradą - Chris Cormier podzielił się swoimi przemyśleniami na temat nadchodzącego konkursu Mr. Olympia 2021 i tego, kto mógłby zdetronizować Big Ramiego. 

W niedawnym wywiadzie powiedział, że niezależnie od tego, jak imponująco wyglądał Ramy w zeszłym roku są zawodnicy, którzy mogą stanowić dla niego zagrożenie.

„Zdecydowanie jest to Brandon Curry i William Bonac. Bonac wygląda w tym roku zdrowiej niż w zeszłym… Pamiętajcie o tym. Wiem, że sędziowie też go lubią, jeśli będzie w najlepszej formie życia, może mieć szanse. Jeszcze Akim Williams jest facetem, który ma wystarczająco dużo mięśni, by iść ramię w ramię z Ramym. Jeśli będzie dodawać gęstości do swojego wyglądu, to z pewnością ma szanse na tytuł”.

Inną osobą, która według Chrisa Cormiera ma sporą szansę na wygranie Mr. Olympia 2021, jest Roelly Winklaar. Mówi, że wie, jak ciężko pracuje Roelly, co może sprawić, że w tym roku zaskoczy wszystkich. Na uwagę wg Chrisa zasługuje także Nathan De Asha. Przez lata zawodnik ten zrobił niesamowity postęp. Cormier wierzy, że ci dwaj mają sportowe serce i pragnienie zwycięstwa, a to czyni ich niebezpiecznymi.

„Ćwiczyłem z nimi. Nie lubią przegrywać, to na pewno, i mają serce do walki”.

Jeśli chodzi o Hadiego Choopana, Chris uważa, że ​​Irańczyk przez ostatnie kilka lat wyglądał dość solidnie. Nie jest jednak pewien, czy Hadi może dać z siebie wszystko w Open Division. Uważa, że w kategorii 212 radził sobie lepiej i miał większe szanse, by odnieść sukces. 

https://youtu.be/jkbR2dqDh-0

Chris Cormier jest znaną postacią w sporcie kulturystyki i potrafi spojrzeć krytycznym okiem na zawodników. Ciekawie będzie zobaczyć, jak spełnią się jego przewidywania. Jedno jest jednak pewne: Big Ramy jest w tym roku faworytem i będzie walczył o zdobycie tytuły Mr. Olympia po raz drugi.

Komentarze (2)
F1.08

Winklaar co roku jest wysoko typowany i co roku wczesnie odpada. Tak bedzie chyba zawsze juz

0
Possible

Nic nowego nie powiedział. Konkurenci w większości pokraczni, slaba stawka. Żaden z nich tak naprawdę nie nadaje się na MrO, może poza Currym który ma najlepszą z nich sylwetke, gdyby nie te jego marne nogi.
Egipcjanin nie ma dużego zagrożenia, no chyba że wyjdzie totalnie nie w formie.

2