Catherine Cath Bastien jest znaną influencerką i zawodniczką bikini fitness. Pochodząca z Montrealu w Kanadzie Cath jest inspiracją dla tych, którzy doceniają jej otwartą osobowość, przydatne porady dotyczące fitness i niesamowite filmy z treningami. Dzięki wielu zwycięstwom w zawodach fitness, w tym w Musclemania Montreal w 2013 roku, Cath stała się rozpoznawalna w kraju i na świecie. Swoją świetną formę wypracowała oczywiście na siłowni, na którą chodzi co najmniej 4 razy w tygodniu. Jeśli ma więcej czasu, trenuje częściej. Nigdy nie planuje swoich treningów z wyprzedzeniem, a podąża za tym, co mówi jej ciało. Cath podczas ćwiczeń kładzie największy nacisk na pośladki i mięśnie brzucha. Od jakiegoś czasu jest też pasjonatką jogi. Zazwyczaj jej treningi wyglądają tak: 

  • Poniedziałek: Nogi i brzuch
  • Wtorek: górna część ciała
  • Środa: nogi i pośladki
  • Czwartek: górna część ciała
  • Piątek: nogi i pośladki

Cath zaczyna dzień od wody z cytryną zmieszanej z glutaminą w proszku. Następnie je śniadanie: jajka i płatki owsiane, a czasem nawet stek z ryżem. Lubi różnorodność posiłków, szczególnie poza sezonem startowym, ponieważ podczas redukcji jej posiłki są dość monotonne. Wówczas minimalizuje ilość cukru, niezdrowych tłuszczy i wszystkiego, co może prowadzić do przyrostu masy ciała.

Jeśli chodzi o suplementy, to oprócz wspomnianej glutaminy przyjmuje odżywkę białkową, kwasy omega-3 i multiwitaminę.

Cath Bastien pokazuje, że konsekwencja jest kluczem do sukcesu. Przez lata poświęcenia i ciężkiej pracy udało jej się odnieść sukces jako sportowiec. Swoim fanom mówi, że nie potrzebują niezwykle skomplikowanej rutyny treningowej, aby osiągnąć niesamowite rezultaty. Wystarczy odpowiednie nastawienie i konsekwentne działanie na rzecz swoich celów. Jeśli potrzebujesz inspiracji, koniecznie zajrzyj na profil Cath.

 

Komentarze (3)
lodzianin1

Figura klasa ale ma specyficzna urodę.

2
Tomas_h11

Polki dużo ładniejsze...

1
jarabco

Sympatyczna :)

0