Siłownia to miejsce, w którym ćwiczą zarówno kulturyści, jak i trójboiści, ale też osoby, które ćwiczą rekreacyjnie czy na przykład chcą spędzić godzinę na bieżni. Różne są postawy i osobowości osób chodzących do klubów fitness. Słyszy się wiele dziwnych historii, które miały miejsce na siłowni, że czasem aż trudno uwierzyć w to, czy są one prawdziwe. Jednak w dzisiejszych czasach, gdy prawie wszyscy są posiadaczami smartfona, w siłowniach na całym świecie zdarzają się naprawdę kuriozalne sytuacje, które można udokumentować.

ZOBACZ: Mężczyzna przyłapany na masturbacji w siłowni

Planet Fitness - kiedy trening i dieta nie działają...

Jedna z takich sytuacji zdarzyła się pewnemu mężczyźnie, który trenuje trójbój siłowy. Evan Kardon chciał wykonać kolejny martwy ciąg, kiedy pojawił się facet, który najwyraźniej nienawidzi tego ćwiczenia. Usiadł na sztandze, którą ćwiczył Evan, aby nie dopuścić do kolejnej serii ćwiczenia. Co go tak wkurzyło? Obejrzyjcie wideo:

Całą historię Kardon opisał na swoim profilu na Instagramie, a wideo z siłowni szybko stało się popularne w Internecie.

Stało się to podczas ostatniej serii rozgrzewkowej martwego ciągu. Ten członek siłowni (NIE jest pracownikiem siłowni Fitness Connection) oburzył się przez to, że użyłem magnezji. Postanowił wziąć sprawy w swoje ręce, aby uniemożliwić mi ćwiczenie! Przed tym nagraniem stał kilka kroków ode mnie przez ponad 10 minut, czekając, aż znów użyję magnezji na ręce. Następnie siedział na sztandze przez ponad 15 minut, czekając na przybycie kierownika! W dalszej części filmu widać jak obserwuje mnie (przez kolejne 10 minut), kiedy zdejmuję talerze ze sztangi i czyszczę je! Chciałem podnieść dużo w martwym ciągu na moje urodziny, ale czasami życie rzuca ci takie kłody pod nogi!

W komentarzach Internauci są oburzeni zachowaniem dziwaka, któremu przeszkadzała magnezja. Wiele osób uważa też, że Kardon wymyślił tę historię i wszystko ustawił, tak, by zdobyć większą popularność w Internecie. Wiemy, że freaków na świecie nie brakuje, ale wideo wygląda dość autentycznie. Co byście zrobili w takiej sytuacji? Zwrócił Wam ktoś kiedyś uwagę na to, że używacie magnezji? Dajcie znać w komentarzach!

Komentarze (8)
lordknaga

takie sieciowki maja kilku a nawet nastu pracownikow, isc do nich i powiedziec jaka jest sytuacja a nie czekac na managera... to jest usa, jest filmik i teraz mlody moze isc do sadu i pozwac starego dziada o bullying czy jak oni tam to zwa...

4
lodzianin1

Gość ma złote nerwy

2
anubis84

To tak jak ja, dzisiaj w szatani wyjmuje ręcznik z torby kładę na ławce a jakiś typ wraca z treningu i j** brudne rękawiczki na mój ręcznik aż mnie to zirytowało, a w szatni 2 osoby, jakby nie mógł gdzie indziej.

1
anubis84

Magnezja mi nie przeszkadza pod warunkiem że wszystko nie jest nia uwalone poza gryfem, ja mam w płynie i się nie prószy ani nic. Ostatnio na siłowni jedna z osób po treningu normalnie wzięła płyn, ręczniki i wyczyściła sztangę po magnezji.

0
domosos

Szkoda słów, uderzyć się nie uderzy to jest ameryka tam zaraz sprawa w sądzie by była.

0
skorupski

szkoda na takiego nerwów, trzeba było mu tym samym odpłacić jakby coś robił to zająć mu sprzęt.

0
bronsom

W Ameryce d****i nie brakuje, to jest jak Rosja, stan umysłu.

0
ryba266

Prosi o klapsa

0