Big Ramy był o krok od kwalifikacji do z Mr. Olympia 2020. W ostatniej chwili musiał zrezygnować z zawodów Europe Pro Show w Hiszpanii, które mogły zapewnić mu możliwość startu w Vegas. Powodem był pozytywny wyniku testu na Covid-19. Ramy oczywiście nie był z tego faktu zadowolony, o czym pisaliśmy tutaj:

Polecamy również: Big Ramy zakażony koronawirusem! To koniec jego marzeń?

Na szczęście organizatorzy Olympia Weekend zdecydowali, że ze względu na „wyjątkowe okoliczności” wyślą mu „Special Invite”, czyli specjalne zaproszenie. To naprawdę fantastyczna wiadomość dla kulturysty! Oczywiście Big Ramy przyjął zaproszenie i ma nadzieję, że po tak fatalnym dla niego roku, wypadnie doskonale. Przed wysłaniem zaproszenia organizatorzy Olimpii wzięli pod uwagę historię jego zawodów, popularność i aktualną sytuację panującą w branży. Ten ruch może pozytywnie wpłynąć na markę Olympia, tym bardziej, że w tym roku nie zobaczymy na scenie Flexa Lewisa.

Polecamy również: Flex Lewis nie wystartuje na Mr. Olympia

Świat kulturystyki ma mieszane reakcje odnośnie decyzji o zaoferowaniu „specjalnego zaproszenia” dla Ramiego. Niektórzy uważają to za wspaniały gest, podczas gdy inni nadal uważają, że Ramy wcale nie miał Covid-19 i wycofał się z Europa Pro, ponieważ nie był odpowiednio przygotowany.

W najnowszym wywiadzie Big Ramy odpowiada krytykom, którzy złośliwie komentowali jego „Special Invite”, a także tym, którzy nie wierzyli, że miał pozytywny wynik na obecność Covid-19. Powiedział, że czuje się zaszczycony i jedzie na Mr. Olympia, aby wygrać! Zapowiada się bardzo ciekawa rywalizacja. Oby tylko trafił z formą.

https://youtu.be/exISjhmfjF0

Komentarze (8)
Possible

Zycze mu jak najlepiej. Oby się udalo, chociaż wątpię. Pewnie Heath to zgarnie

0
Ganczar666

Raczej jest bez szans, ale warto próbować.

0
lordknaga

„Jadę do Vegas, aby wygrać Mr. Olympia!”

- ciekawe kto jedzie zeby nie wygrac %-) nie widze go jako mrO wogole, nigdy nie przepadalem za jego sylwetka i oby tego nie wygral :p mam nadzieje ze heath zmiecie wszystkich a najbardziej tego dzisiejszego slabego mro, z najslabszymi nogami od kilku dekad.

0
lodzianin1

Fajnie ze dostal karte chlop ciezko pracowal, ciekawe jaka forme pokaze

2
masarnie

Top 1 dla mnie, 2020 to będzie jego rok.

0
alex79

Chyba kazdy z nich jedzie z nadzieja na wygrana a co najmniej na Top-3 ;)
ale w Big Ramy nie ma opcji ze wygra
jak Phil dobrze wstrzeli sie z forma to zostawi wszystkich w tyld i Sandow bedzie jego w tym roku

0
adrian118

Jak ogarnął brzuch bo ponoć siatke miał wstawianą nie dawno to i 8,9 a i 10 sandow wpadnie Philowi bo patrząc obiektywnie nie ma osoby na ten moment która w jakikolwiek sposób niszczy Heatha na scenie.

1
Kamo44

Moim zdaniem jeżeli uda się mu bardziej dociąć niż na AC to top 3 w jego zasięgu jak najbardziej.

0