Poznajcie Big Lenny'ego, jednego z najwyższych kulturystów w branży! Ten mężczyzna od lat ciężko trenuje na siłowni. Big Lenny to 47-letni olbrzym ważący 140 kg! Twierdzi, że ma najsilniejsze mięśnie brzucha na świecie ... "Wielki Lenny" cierpi na tzw. palumboizm, który jest zmorą kulturystyki. Jest to złożone zjawisko, występujące w szeregach profesjonalnych kulturystów, szczególnie tych ze starszych roczników. Palumboizm zaburza estetykę sylwetki, a zwłaszcza obszar tułowia… Więcej pisaliśmy TUTAJ:

ZOBACZ: Palumboizm- zmora współczesnej kulturystyki

Stan palumboizmu charakteryzuje się nagłym rozwinięciem środkowej części tułowia, w którym jego szerokość, a także klatki piersiowej i miednicy wzrasta nieproporcjonalnie, podczas gdy mięśnie skośne szybko się zagęszczają, a brzuch staje się rozdęty. Wówczas człowiek nie jest w stanie utrzymać wnętrzności i “trzymać brzucha”. Nie da się ukryć, że Big Lenny ma duży z tym ogromny problem


Nie tylko z tym, ponieważ w grudniu trafił do szpitala z poważnym obrzękiem, trudnościami w oddychaniu i migotaniem przedsionków.

https://youtu.be/PbqiCHw7Uf0

Filmik z zawodów NPC Dayana Cadeau Classic pokazuje jego ogromny brzuch, który w zasadzie stał się jego charakterystycznym znakiem rozpoznawczym. Pytanie tylko brzmi- gdzie byli sędziowie i kto pozwolił mu wystartować? Nijak wpisuje się w kanony pięknej i proporcjonalnej sylwetki...

https://youtu.be/so27-EFsMPw

Źródło: https://fitnessvolt.com/8209/big-lenny-tallest-bodybuilder-around/

Komentarze (11)
pavlog89

Przeciez on wygląda jak d**** ..

0
pavlog89

poza betoniarką nie ma zadnych mięsni ..

0
Anonim

Porażka...

0
czedar

Jego sylwetka nie da się porównać z sylwetkami "prawdziwych" kulturystów tj. Larry Scott, Sergio Oliva, Frank Zane, Samir Benout czy mój ulubieniec Serge Nubret. On po prostu wygląda ochydnie.

0
Bull

pomijając koszmar w obrębie brzucha to i tak ma poziom tkanki tł mniejszy niż 90% pakujących na siłce

0
RPS1990

Bo wielu typowych siłownianych pakerów nie zwraca uwagi na swój %BF tak jakby nie miał on znaczenia, a przecież to ma duże znaczenie.
Celem uprawiania kulturystyki (nawet amatorskiego czy rekreacyjnego uprawiania) powinno być zbudowanie UMIĘŚNIONEJ i ODTŁUSZCZONEJ (pozbawionej nadmiaru tłuszczu) sylwetki.

0
ASNF

Zapłacił wpisowe to wystartował. Cała filozofia ;-)

0
Anonim

:-) Dobre podsumowanie...

0
mytant

Forma bdb do takiej dążę %-)

0
domosos

Słabo to wszytsko wygląda, szkoda człowiek, jedyne co sie wyróżnia to brzuch.

0