Soph Allen to 30-letnia trenerka fitness z Australii. Jest inspiracją dla innych kobiet na całym świecie. Dawniej lubiła imprezować w weekendy i jeść niezdrowe jedzenie. W 2011 r. miała zaplanowany rutynowy zabieg. Podczas operacji lekarz niechcący przebił jej jelito, co doprowadziło do poważnych powikłań. Przez kilka następnych miesięcy Soph przebywała w szpitalu, walcząc z wieloma schorzeniami, które były wynikiem komplikacji chirurgicznych. Nigdy jednak się nie poddała. Wróciła do sprawności, zaczęła ćwiczyć i zdrowo się odżywiać, chociaż droga do zdrowia i kondycji wcale nie była łatwa.

 

Po tych trudnych chwilach, jakie przeszła i o mały włos nie umarła, jej kariera fitness zaczęła dynamicznie się rozwijać. Pasja Soph do fitnessu rosła z każdym dniem, zwłaszcza, gdy widziała postępy w lustrze. Stopniowo budowała społeczność fanów, a teraz jest szanowaną postacią i inspiracją dla wielu kobiet.

Soph trenuje 6 razy w tygodniu, przy czym 3 z tych sesji to trening siłowy, a pozostałe 3 ćwiczenia to cardio. Niedziela to zazwyczaj dzień odpoczynku, ale Soph i tak często idzie na spacer czy udaje się na przejażdżkę rowerem. Kiedy zaczynała ćwiczyć, nie zwracała uwagi na dietę. Jednak z czasem zdała sobie sprawę, że nie ma wystarczającej ilości białka w swojej diecie. Wprowadziła więc zmiany i jak sama powiedziała „Od czasu zmiany diety na 30% węglowodanów, 35% tłuszczu i 35% białka, moje wyniki były niesamowite!” Widać to zresztą na zdjęciach, które publikuje na Instagramie. Soph Allen pokazała, że każdy może osiągnąć swoje cele, niezależnie od napotkanych przeszkód. Jest teraz ikoną fitnessu, która inspiruje innych do stawiania czoła własnym wyzwaniom.

Komentarze (7)
paul123

Wszystko cacy tylko nie chcę kolejnej influencerki która mówi całemu światu jak ma żyć. Chyba wiem że mam ćwiczyć, odpowiednio się odżywiać i wysypiać.

0
anubis84

Ale chyba jedna z neiwielu co sobie cycków nie zrobiła.

1
domosos

Bardzo fajnie wygląda.

0
Anonim

Ale cycki moglaby sobie zrobić ;)

0
domosos

Jak już to nieznacznie, bo jak dowali to naturalności już nie bedzie

0
skorupski

Kompikacje chirurgiczne, czyli sobie już coś porpawiała.

0
ojan

Pewnie żołądek dla lepszego trawienia.
Na niektórych zdjęciach może być inspiracją nie tylko dla kobiet. :-)

0