Angelica Hernandez z Kolumbii znana jest jako celebrytka social mediów, szczególnie Instagrama. Jej profil śledzi obecnie ponad półtora miliona osób z całego świata. I nic dziwnego. Angelica jest modelką fitness i bikini, a na zdjęciach często pozuje rozebrana. Nie znajdziecie tutaj jednak aktów, chociaż wiele zdjęć na pewno przykuwa wzrok na dłużej, ze względu na jej pięknie wyrzeźbione i elastyczne ciało. Jak bardzo rozciągnięta jest Angelica, można się przekonać na krótkich filmikach na Instagramie lub na kanale Hot Tv Sport.

https://www.youtube.com/watch?v=cw7B-b8f80I

Coraz częściej mówi się o niej, że jest Social Media Personality, ponieważ zwraca uwagę nie tylko swoim pięknym ciałem, ale również silną osobowością. Jest miłośniczką tatuaży, które tylko uwydatniają jej urodę oraz dodają ostrości. Kariera Angelici Hernandez rozwinęła się błyskawicznie, odkąd aktywnie prowadzi konto na Instagramie motywując innych do ćwiczeń oraz odpowiedniego odżywiania. Jest rozchwytywaną modelką i wiele pism branżowych chciałoby mieć ją na swojej okładce. Szacuje się, że jej wartość w roku 2018 to 25 milionów dolarów! Całkiem niezła fortuna, prawda?

Angelica w swoich filmikach z ćwiczeniami proponuje różne, często mniej standardowe zestawy, ale najczęściej są to przysiady, dipsy, brzuszki i ćwiczenia na pośladki. Jednak, aby pozostać smukła, modelka korzysta z treningów cardio. Kiedy jest na diecie, wybiera przede wszystkim zdrowe jedzenie, które jest bogate w składniki odżywcze, ale zawiera niewiele kalorii. Angelica uważa, że tłuszcze są bardzo istotne dla zdrowia, dlatego zwykle znajdują się w jej diecie, nawet wtedy, kiedy redukuje wagę. Jeśli spojrzycie na mimikę twarzy oraz na samo ciało Angelici podczas ćwiczeń, to zapewne jak my poczujecie, że zasługuje na miano Osobowości Social Media. Zgadzacie się z nami?

Komentarze (2)
mapetttmapettt

majkel dzekson z twarzy

0
domosos

Się spaskudziła tatuażami, nie wiem co ludzie w tym widzą.

0