SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

arimetex

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1173

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 447
.... panowie mam pytanko slyszal ktos o czyms takim jak ...ARIMETEX... podobno dziala podobnie jak HCG. Pytam bo powinienem zaczac HCG w nastepnym tyg. ale mam problem bo tutejszy under-market nieposiada owego specyfiku zato poleca mi ARIMETEX.--
... Piszcie jak cos wiecie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21255 Napisanych postów 250685 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1304723
dobra nazwa?

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 447
dobre pytanie lodzianin ....
... wlasciwa nazwa to ARIMIDEX .. sory za to ale rozmawialem z typkiem po angielsku i stad ta pomylka ...
lodzianin znasz ARIMIDEX?????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21255 Napisanych postów 250685 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1304723
tak nie zastąpi on hcg,wpisz w wyszukiwarke w dziale i poczytaj,nie masz dojścia do hcg to postaraj się nolve załatwić

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2010-04-30 06:37:02

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
ok lodzianin sory za wnikliwosc ale znalazlem (konkurencyjnym forum niewiem czy moge podac nazwe )ze arimidex dziala lepiej od nolvy czy clomidu ... kurde no i nie wiem postaram sie załatwic nolve jak radziles ale niewiem czy m sie uda pozwole sobie tu zacytowac kawalek arykulu o arimedexie---arimedex jest bardzo skutecznym srodkiem dla mezczyzn stosujacych sterydy anaboliczne skuteczniejszym niz stosowane w podobnym celu novladex czy provilon juz jedna tabletka dziennie czyli dawka stosowana w medycynie przynosi wspaniale efekty, niektorym wystarczy juz 0,25 mg dziennie ---koniec cytatu jakby ktos chcial caly artykul to piszcie ....
pozdrawiam i dajcie znac jak co wymyslicie dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 805 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6300
zgadza się ale jeśli stosuje się go w trakcie cyklu wtedy zbija poziom estrogenów do minimum(co nie do końca jest korzystne)redukując pojawienie się ginekomastii natomiast w trakcie odbloku jest bez użyteczny a już na pewno nie zastąpi hcg które działa na jądra pobudzając je do produkcji endogennego testosteronu armidex nie posiada takich właściwości

Nawet najlepszy koks nie zastąpi dobrej genetyki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
ku....wa nie dostane tego hcg tutaj ... a jak nolva brac razem z tesciem w ostatnim tygodniu ????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 805 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6300
po cyklu! nie wiem jakiego teścia bijesz? przydałby się też clomid

Nawet najlepszy koks nie zastąpi dobrej genetyki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
propa zaczynam 3 tydz ale jestem po trenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 695 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28933
iceman gdzie mieszkasz ? uk ?

ziomus polej ,jordan gouda jordan gouda wodna wodna wodna wodna zbliza sie koniec chlodna bomba bomba bomba - k***A ZASNOLEM !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
iceland niestety
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

male pytanie: Oxanavar

Następny temat

pomocy z dianabolem