SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

apteczne czy suple ??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2109

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 155
SiemA
Dopiero zaczynam ćwiczyć i pewne osoby na tym forum poradziły mi zakupienie ...ZMA, Lecytyny,omegi-3 oraz witamn i minerałów.
1.Sam zdecydowalem sie tez do zrzucenia paru kilogramów kupic sobie herbate zieloną w kapsułkach ...z Olimpu i z tad moje pytanie czy zielona herbata w kapsach jest zakwalifikowana do spalaczy ??
2.Czym sie różnia ZMA apteczne lecytyna z apteki i witaminki i minerały tez z apteki od tych typowych supli Olimpu albo Vitalmax'u .
3.Jak uwazacie czy lepsze są te apteczne czy lepiej kupic z tych firm Olimp Trec Vitalmax.???
Wiecie pytam bo zaczynam dopiero a niechcial bym zauwazyc po kilku latach jjakichs skutków ubocznych...;]

sie żyje sie żyje || wieczna impreza :D

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
kup hela mag, hela cynk z olimpu i witaminę C. Masz gotowe ZMA na przyzwoitym poziomie

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1435 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34561
w wieku 15 lat zadne zma nie jast ci potrzebne w tak mlodym wieku regeneracja organizmu jest bardzo dobra a testosteron to nawet "uszami" wychodzi przy odpowiedniej diecie jak rowniez treningowi efekty twojej pracy zaskocza nie tylko ciebie pzdr.

"yyyyyyyyy poprosze 4 pudelka ryzu, takiego no wie pani na mase bo ja na silowni cwicze..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Ktoś nie najlepiej Ci poradził.Skup się na diecie,odżywce białkowej i dobrej multiwitaminie a efekty przejdą Twoje najśmielsze oczekiwania.Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
dieta, dobry trening
i efekty przyjdą same

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
nawet nie sprawdziłem w profilu, że masz 15 lat. W tej sytuacji j.w.
Bodyline, coś dawno Cię nie widziałem

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Bo netu nie miałem przez rok.Avatar zmieniłeś.Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
tak czasem zmieniam image dla kolorytu

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

creatine mega caps 1250??

Następny temat

Kre-alkalyn

WHEY premium