SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

antykataboliki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2124

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Seewy z działu Suplementacja - NASZE TESTY i promocja.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 334 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6487
Witam
Chcialem sie dowiedziec,czy jest sens brania BCAA,Glutaminy,tauryny i HMB razem ?
powiedzmy 3 mega caps BCAA/dzien , 5 caps glucetylu/dzien , 3 mega tauryny/dzien i 4 HMB ( po 500mg)/dzien
planuje cykl na CP + CR + MONO i myslalem,zeby dorzucic troche antykatabolikow
wszystko rozplanowane na ok 50 dni...
Ma to sklad i lad, czy przekombinowalem ?
pozdr

...ja tu tylko sprzatam

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 334 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6487
z dieta jest problem - pracuje w godzinach 13-21 , czasem dluzj i skutecznie mi to komplikuje sprawe.
Ale staram sie odzywiac dobrze i rozsadnie,zwlaszcza podczas cyklu...ale jednak to nie to samo,co dobrze zbilansowana dieta i dlatego wlasnie mysle nad antykatabolikami
Taurynka zostaje - wlasnie tak jak studentkat zauwazyl ze zwgledu na cene
teraz zostaje kwestia BCAA i l-glutaminy (glucetylu) - poki co remis 1:1

...ja tu tylko sprzatam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Kupiles juz? Jak dla mnie to za duzo niepotrzebnych rzeczy... W dodatku w moim przypadku, gdy polaczylem BCAA z L-Glutamina(obydwa produkty z OLimpu) mialem nieprzyjemnosci zoladkowe...
Nie ten dzial?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74292
hmmm
jak masz sporo kasy to mzoesz sprobowac

jednak imo szkoda siana na az tyle antykatabolikow
lepiej wydaj tą kase najakies dobre bialeczko
np.izolat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
w celach redukcyjnych to w thermo speed extreme masz synferyne.
ogólnie spotykam się dość często z opiniami że hmb jest dobrym antykatabolikiem ale większość artów i źródeł jak i doświadczonych osób mówi że to jest zbędne .

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15362
jak mozesz o takie cos pytac nie podajac celu? ...
Na masie imo antykataboliki zbedne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 334 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6487
no bialeczko juz mam 3,2 kg SP80 - izolat za drogi , serce mi krwawi jak mam tyle siana wyrzucic za taka mala ilosc bialka
A tauryne,BCAA i HMB wzial byz z kumplem na spole,to by nie wyszlo tak zle...tylko male dawki,ale za to wszechstronnie zabezpieczony
Dzial chyba dobry - w koncu suplementy,ale jesli sie myle,to prosze przerzucic
Jesli ktos ma jakies sugestie, propozycje,to jestem otwarty i chetnie wyslucham madrych rad.

...ja tu tylko sprzatam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74292
jaki cel?
masa?
rzezba
?
siła?
czy jescze cos innego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 334 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6487
Masa + sila ofkoz
tauryne wzial bym do kretki , glutamina chyba nie zaszkodzi,zwlaszcza,ze zima idzie...BCAA raczej nie zaszkodza , co do HMB mam mieszane uczucia.
a moze zle mysle ?

...ja tu tylko sprzatam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15362
nie zaszkodza, ale nie lepiej ta kase przeznaczyc na cos innego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74292
powiem Ci moje zdanie:
hmb,bcaa,tauryne bym wywalil
glutamine mozesz brac smialo:po treningu,przed snem...mozesz rownie rano jako 3-ą porcje

po treningu antyoksydanty
i chrom mozesz dorzucic
lecytyne do posiłku obfitego

a reszta kasy jak Ci zosatnie to na białeczko
lub zostaw na inen cykle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 334 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6487
hmmm tak to jest,jak sie czlowiek naczyta za duzo i pozniej sam nie wie co ma myslec
Niby glutamina i BCAA dobra rzecz z rana , po treningu i przed snem np, ale z 2 strony odradzacie mi i sam nie wiem co teraz zrobic
Tauryne zostawie,bo tania i do kretki sie przyda...zwlaszcza,ze CR nie ma jeje wcale,a Cp ma tylko 1g w porcji
a o reszte prosze opinie...im wiecej tym lepiej
zdr. wszystkim

edit : dzieki Daro za opinie - na pewno wezme pod uwage

Zmieniony przez - SYPO w dniu 2006-11-25 22:02:47

...ja tu tylko sprzatam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

carbo + bialko czy to nie to samo co gainer? tylko ze samemu sie reguluje?

Następny temat

Gold Omega-3 czy Omega-3 ?

WHEY premium