SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

antykanatolik na libację %-)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2421

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6760
temat mówi wszystko

21. września jadę na dziewięciodniową wycieczkę do Hiszpanii. wiadomo co się na takich wycieczkach dzieje więc staram się jakoś zabezpieczyć swoje mięśnie przed zbytnim rozpadem, lepiej zapobiegać niż leczyć

zostało mi jeszcze trochę kapsów monohydratu kreatyny 1250 olimpu, zamierzam dokupić jeszcze hmb mc olimpu - brać rano i wieczorem po 2 kaps kreatyny i 3 hmb, oczywiście do tego będę starać się jeść minimum 150g białka dziennie (zobaczymy jak z tym ostatnim wyjdzie...)

moja waga 80 kg, wiek prawie 18 lat

co powiecie na takie zabezpieczenie mięśni? a może ktoś zaproponuje coś lepszego? z góry dzięki za uwagi i sugestie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6760
hmm coś w tym jest... ja swój życiowy rekord zrobiłem na drugi dzień po imprezie kończącej ferie zimowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6760
i już błąd w temacie ;/ ma być 'antykatabolik' oczywiście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1020 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10164
chcesz pic i brac kreatyne??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6760
przecież piszę że chcę ją zastosować jako substancję hamującą katabolizm to nie cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1020 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10164
aha.. no to najlepiej nie pic i zero problemu a jak juz pijesz to nie wóde tylko piwo.. i nie na noc.. pij duzo wody i szamaj buzo białka... a kreatyne odstaw...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6760
ale jak tu nie pić, nie integrować się z klasą?

a piwo odpada, przynajmniej przez pierwsze dwa dni - przystanki tylko co 4 godziny...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1020 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10164
no wiesz..jak juz costo wódke mozna sie napic ale nie wal codziennie... wiem jak to jest bo sam byłem na wycieczce jak byłem na cyklu.. i wiesz co byliśmy tylko we 3 trzeźwi.. na 24 ja kumpel ktory nic nie pije i drugi... z tym drugim to po 1 piwku sobie wypilismy.. i nic wiecej.. a tamci 2 noce walenia :D troche dziwnie na mnie patrzyli.. ale co poniektorzy wiedzieli ze na cyklu jeste a innym mowiłem ze antybiotyki biore i pic nie moge.. no coz zycie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6760
u mnie nie ma strachu, już po cyklu, ale jednak szkoda stracić masę w te parę dni... jeszcze się zobaczy, a kreatynę tak jak pisałeś zostawię na później - może na ewentualny powrót do formy sprzed wycieczki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
jak sie obawiasz ze kiepsko z zarciem moze być, wez sobie jakiegoś gainera, ale ogólnie to

nie bój sie stracić paru mm z obwodów, nie umrzesz od tego;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6760
bic, czyli nie bawić się we wszelkie wynalazki, tylko brać gainerka i sie odpowiednio bawić, a straty nadrobić po powrocie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
sie odpowiednio bawić, a straty nadrobić po powrocie? dobrze to ująłeś
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lepszy jest kre-alkalyn czy zwykły monohydrate w proszku ???

Następny temat

dobór suplementów na masę

WHEY premium