SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

antydepresanty

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8335

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 47 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2049
Witam temat może trochę nietypowy ale mam podobne problemy. Może ktoś pomoże. Brałem leki antydepresyjne. Nie wiedziałem że po nich jak po koksie wszystko wisi. Zrobiłem badania hormonów wszystko wydaje się w porządku. czy ktoś z was może coś doradzić jakiś odblok czy coś żeby znów zacząć normalnie funkcjonować w tych sprawach? Ile może trzymać ten syf. Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Witam



Takie sprawy najlepiej konsultować ze specjalistą, tym bardziej że nie wspomagałeś się dopingiem. Wyniki badań nie są tragiczne choć słabo wygląda poziom estrogenu i progesteronu, a hormony też mają istotne znaczenia dla funkcjonowania naszego organizmu. Stosowanie antydepresantów ma niestety szereg skutków ubocznych i te są różne w zależności od tego jaką grupę leków stosujemy. Jedne mogą być bardziej toksyczne dla naszego organizmu niż drugie. Dlatego powinniśmy stosować je po uprzedniej konsultacji ze specjalistą, wówczas zminimalizujemy niepożądane działanie.


Może wymienię niektóre skutki uboczne stosowania leków psychotropowych:

-niepokój
-stany lękowe
-sennośc lub bezsenność
-brak koncentracji
-problemy z pamięcią
-drżenie mięsni, szczególnie rąk
-szybki wzrost wagi ciała



Pozdrawiam

,


„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94095 Napisanych postów 363931 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667584
jak w porządku jak e2 leży , brakuje kilku badań
wrzuć ankiete działu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
A co chcesz odblokowywać ?
Brałeś leki z zaleceniem lekarza czy sam sobie eksperymentowałem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94095 Napisanych postów 363931 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667584
jeszcze progesteron leży

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
Jakieś SAA tez stosowałeś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 47 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2049
Tritico nolwadex i sympramol. Lekarz pisał. Ale nie mowił że mnie kastruje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Odbloku nie rób. Poczekaj aż organizm się wyczyści sam z tego, a Ty przez ten czas pracuj na swoją psychiką.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 47 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2049
Będzie ciężko, ogólnie sytuacja podbramkowa ale dzięki za pomoc. Jak myślisz ile trzeba czekać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Nie ma możliwości odpowiedzi na Twoje pytanie.
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 47 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2049
SAA nie brałem żadnego. Kilka lat temu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Z jakiego powodu brałeś te leki, co się działo?

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedłużenie cyklu na mase

Następny temat

Cykl test enan + metka.

WHEY premium