SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

anapolon

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1994

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 188 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27926
kazdy z tym srodkiem robi rozne cykle tzn. daje na poczatek
na koniec
zwieksza po odstawieniu dawki innych saa... i wiele innych metod na ten srodek

chcialbym zeby w tym poscie osoby uzywajace anapolonu wpisywaly swoje dotychczasowe cykle na nim i spostrzezenia
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 188 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27926
to jak w koncu zrobic z tym anapolonem
tak jak rospisalem ewentualnie cos dorzucic
czy moze zupelnie inaczej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
dawanie na początek imo nie jest dobrym pomysłem bo praktycznie nie czujesz kopa w dalszej części cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 188 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27926
jezeli stosowales w ten sposob moze moglbys przedstawic swoj cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
nigdy nie zdradzam moich cykli, kiedyś zdradziłem Kaziowi i B-50 i sam widzisz co się stało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 188 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27926
gdzie dal bys tu anapolon
1-13oma e2d
1-12deka 500mg ew
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
bez sensu okreslac na kartce kiedy go dac... ciagnij ten stack poki bedzie klepal jak stanie wtedy daj antka

ja nie bralem ale tak jak dibo jestem za tym zeby raczej srodek zostawiac na stagnacje/koncowke przy dluzszym cyklu masowym

Zmieniony przez - e-lite w dniu 2008-05-13 12:55:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 188 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27926
ok 12 tygodnia deka u mnie juz slabnie

wtedy przestac bic deke i z tesciem leciec do konca czy moze antka ustawic tak zeby odrazu zaczac pct
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
jezeli chodzi o cykle z uzyciem deki to warto ja skonczyc jak najwczesniej przed PCT zeby organizm mogl sie z niej oczyscic dlatego tez tak jak napisales bedzie OK tj odstawiasz deke i dajesz antka z tesciem najlepiej propem i po tym PCT wiadomo spadki beda ale w ogolnym rozrachunku powinienes byc na plus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3337 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41269
no powinienm byc na plus chyba po to robi cykl na 4 miesiace

<<< j**ać hołotę która z psami w komitywie >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 608 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4916
no wiec myslicie ze najlepiej zapodac antka pod koniec cyklu a nie na samym początku ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
ja bym dał tak bardziej w stronę środka od prawej strony
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szereg Efektow Ubocznych - POMOCY - Bardzo Prosze :(

Następny temat

Prosze o pomoc w rozpisaniu cyklu

WHEY premium