SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ampulki

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2000

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1921 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68916
jestem przy koncu cyklu na prolce i mecie, otwieram paczke z testem prol jelfy wyciagam ampuleczke probuje zlamac i .. gowno nie idzie zlamac jedna mi sie zlamala ale w ogole nie w tym miejscu inne no ni*****a nie chca, jedna nawet nie ma naciecia co robic na ostro na chama ? kombinerki czy so ?

"... i zesłał ich Pan na ziemię by siali zamęt i zniszczenie"
[ON]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Andrew3 Berserk Labs
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 4001 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 46802
Ja biorę nożyk do tapet lekko uderzam w jego ostrze, ostrzem jakiegoś grubszego noża (np. kuchenny) powstaje taka piłka i tą "piłką" idelanie się podpiłowuje ampułkę.
Poz

Serdecznie zapraszam na Fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 315 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9837
heh najlepiej potrzyj ampe w rekach zeby szkiełko sie nagrzało.
zjadłeś metke wbiłeś tescia co ty siły nie masz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1921 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68916
boje sie ze mi sie rozwala w rekach jak jedna mi sie udalo otworzyc to mi palucha ciachnela :D

"... i zesłał ich Pan na ziemię by siali zamęt i zniszczenie"
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1290 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32002
spróbuj szmatka złapać,u nas kiedyś koleś ciężarkiem farmadony rozbijał delikatnie ciężarkiem(0,5 kg cieniutkie)podejrzewam że sam bym tego nie zrobił nie rozbijająć,ale zaraz napewno ktoś sprzeda Ci jakiś sprawdzony sposób

Zmieniony przez - m.a.r.a w dniu 2006-10-05 18:55:49

"GdybymPrzechodziłPrzezCiemnąDolinęZłaSięNieUlękne,BoTyJestesZeMną"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1921 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68916
no wlasnie sposob by sie przydal bo sie tu siluje az mi glupio

"... i zesłał ich Pan na ziemię by siali zamęt i zniszczenie"
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3592 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31924
natnij nozykiem do tapet szyjke albo zalatw sobie taka "rybke "-pilniczek do ampulek( w aptece powinni wiedziec o co chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1921 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68916
okej, narazie udalo mi sie otworzyc ale kombinerkami wiec ide strzele w udasa =]

"... i zesłał ich Pan na ziemię by siali zamęt i zniszczenie"
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
trzymając ampe w lewej łapie, uderz w jej górę nożem trzymanym prawa reka, pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 315 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9837
napisałem zeys ogrzał ampułke wtedy szkło jest bardziej kruche, mialem podobny problem potarłem i poszło ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1921 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68916
to ja ci odpisuje ze nic z tego, podgrzalem i nic.

"... i zesłał ich Pan na ziemię by siali zamęt i zniszczenie"
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1477 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35521
zkad ja to znam ;d heh wes https://www.sfd.pl/temat242429/ wejdz tu masz swietny pos napisany przez marcelaQ pzodro

Zmieniony przez - ufom1 w dniu 2006-10-07 13:31:49

Żeby poczuc sie tak, jak czuje sie Bog !!!!!!!!!
[on]



VIDE CULL FIDE Patrz komu ufasz;!
pytac na forum a nie na gg!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kiedy dorzucić winko

Następny temat

Dlaczego po hormonach tarczycy jestem taki słaby?

WHEY premium