SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

aminokwasy zamiast bialka

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6526

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 136
witam
napisze w skrocie otoz mam ogromne kłopoty z trawieniem wszystkich bialem w proszku, zatem szukam aminokwasow bez dodatkow smakowych ito które nie będę trawil tylko wchlanial , co może najekonomiczniej

zastanawiam się czy jest cos co wyjdzie taniej
tak jak mowie bialka w proszku nie mogę tykac bo jedna porcja zalega mi w zaladki kilka dni i wkoncu i tak wymiotuje
nie mam natomiast zadnych problemów z dużymi porcjami bcca fitmax w tabl bo w proszku sa dodatki smakowe i tego i tak nie mogę tykac bo efekt podobny jak po czystym białku a chce dostarczyć na dobe przynajmniej te 50 gram z amnokwasow najlepiej farmaceutycznych ,
a teraz druga sprawa potrzebuje termogenik ale w tzw werji liquid caps bo chce ten zel z capsulki wsmarowac w brzuch i uda
pozdr

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 642 Napisanych postów 19261 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 851296
Czoło sobie nasmaruj nastepnie nasyp porcje bialka w prochu na to, powinno pomóc!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 598 Napisanych postów 41419 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 245717
Nie ty jeden nie trawisz Bialek Activlab zmien firme to ci sie poprawi
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 6624 Napisanych postów 143369 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1157984
co do amin w tabsach, mozesz kupic sprasowane wpc po prostu
http://www.sfd.pl/sklep/ALLNUTRITION_Amino_Complex_Pro_Series-opis36345.html
tylko cenowo troche Cie to wyniesie

co do pytania nr 2, jest to pozbawione sensu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 18766 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78757
" jedna porcja zalega mi w zaladki kilka dni " coś takiego u osoby nawet względnie zdrowej niest nierealne. WIęc albo tu leży całość odżywiania albo pędz do gastroenterologa.

Z doprze strawnych, prostych białek bez dodatków - polecam nasz izolat w wersji naturalnej - http://www.sfd.pl/sklep/ActivLab_High_Whey_Protein_Isolate-opis31624.html 
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ACTIV LAB - NETTO? Whats up?

;