SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

aminokwasy w środku nocy?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1637

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 89 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 703
cześć, ostatnio zastanawiałem się czy nie byłoby optymalnie łyknąć aminy nie przed snem, ale właśnie w środku nocy. I tak budzę się odlać gdzieś w połowie snu i wtedy, w połowie snu gdy - jak mi się wydaje - katabolizm jest największy (bo po paru godzinach od przykładowej dawki przed snem i ładnych paru od ostatniego posiłku) można by łyknąc te 5 gram. CO o tym sądzicie? jak to działa na wątrobę i żołądek itd?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 984 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25588
wedlug mnie w nocy powinno sie spac i organizm powinien odpoczywac , z tym oddawaniem moczu w nocy moze pijesz duzo wody przed snem bezposrednio ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
ja dokładnie tak robie

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 657 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8989
Jeśli i tak budzisz się w nocy, to raczej nie widze przeszkód, na pewno nie zaszkodzi.
Natomiast mi osobiście nie chciałoby się tak wstawać, bo raczej mam pierońsko mocny sen ;)

It doesn't matter how hard you can hit, but how hard you can get hit and keep going.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 957 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26506
pozatym co to za sen przerwany w polowie glupota , lepiej zjedz twarog / bialko na noc.

Jeszcze będzie czas - by odpoczywać ... YESSSS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Chyba napisał że i tak odlać się wstaje, a w wyro lać nie będzie. Ja mam tak samo, że do rana nie wytrwam, ale może taki wiek.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 89 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 703
curzon - no wyobraź sobie że niektórzy tak mają, że ich goni do szczania w nocy, np po waleniu :) więc nie budzę się na siłę tylko tak już mam a na dodatek by Cię uspokoić nawet nie otwieram oczu tylko leje "na czuja" hahaha :) a cała przerwa we śnie trwa minutę czyli tak jakbym wcale się nie budził.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11967 Napisanych postów 160232 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233681
jak sie budzisz to ok
ale jakbys mial sie budzis specjalnie zeby lyknac to raczej nie polecam takich zabiegow.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 173464
Możesz i tak robić.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1292 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16191
czy do tego nadaja sie takie aminy https://sklep.sfd.pl/ActivLab_BCAA_Xtra-opis3491.html ?

instruktor kulturystyki / trener personalny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 173464
Mogą i być bcaa, ochrona przed katabolizmem będzie.

Tak czy inaczej zabiegi tego typu osobiście uważam za zbędne, dobry posiłek na noc i starczy.

Podczas snu zwalnia metabolizm i wszystko dla Twojego organizmu toczy się nieco innym tempem.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
Ale teoretycznie po spożyciu BCAA, można się rozbudzić. Jako aminokwasy-jak najbardziej się nadają.

[][][]--140kg--[][][]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Whey Protein Complex

Następny temat

Wybor kreatyny

WHEY premium