SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

aminokwasy czy mi pomogą??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1925

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 708 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4425
to jak odpowie mi ktos co to sa te aminokwasy ? i tak odrazu jak tu jestem to czy jesli bede jadl zma to skroci mi sie czas snu ? Bo teraz cos przydlugawo spie ale i tak jestem taki jakis przy***any caly dzien. z kolei jesli spie za krotko to tez jest zle bo caly dzien chce mi sie spac pomoglo by mi to zma ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 387
widze ze zdania sa podzielone.Ja spróbuje zakpic na misac aminokwasy w tabletkach.zobaczymy jaki będzie efekt.Mozę jeszcze dokupie odrzywke węglowodanową.Jak narazie najlepiej na mnie działa kreatyna ale mam przerwe teraz.Chy jest ktos kto brał te aminokwasy i moze cos konkretnego powiedzić

psycho

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
ZMA pomoże - polecam.. a co do aminokwasów to jest to po prostu białko.. lepiej zainwestować w kurczaki i ryż.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 387
zainwestowałem w kurczaka i ryz i jeszcze w tyńczyka.Ponoć amino polepszyaj przyswajalność

psycho

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 708 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4425
aha dzieki to zakupie zma. A jesli chodzi o biolako to jem go duzo wiec aminokwasow nie bede kupowal. Aha sog dla ciebie e-lite thx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 387
to mozę doradzicie mi jeszcze z czym polączyć te amino.kreatyna? jakas odrzywka?tak by efekt był najlepszy

psycho

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Weglowodany kreatyna tribulus i białko jak i kedy stosować po ile??

Następny temat

Jak wy to jecie?

Wiecej