SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

aminokwasy,kreatyna,spalacz,jack3d

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2031

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 780
Na sam poczatek chce zaznzaczyc ze wiem ze stosowanie spalacza gryzie sie ze stosowaniem kreatyny... ale zostalo mi troche sprzed wakacji wiec mam zamiar skonczyc 3 blistry.
Do rzeczy... Mam problem z braniem tych 4 suplementow... kreatyne(monohydrat) biore rano ~5g z carbo. Po treningu 10g bcaa + carbo i po 20 min 5 g kretki.
Przed treningiem chce brac Jack3d (stack przedtreningowy,troche mono, arginina, pobudzacze) tse olimpa - 3 kapsulki i 7 gram bcaa. teraz pytanie: w jakiej kolejnosci to brac i na ile minut przed treningiem zeby sie nie pozygac.
Pozdrawiam

Ps. Aktualnie biore tak: 40 min przed treningiem bcaa, 20 min przed jack3d, bezposrednio przed 3 tabsy tse.

Zmieniony przez - hassano w dniu 2010-09-22 12:20:15
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2322
BCAA dośc szybko zazyna "działać" wieć 40 min przed tren to troche za dużo, myśle że spokojnie możesz razem z Jack3d pić BCAA. Tak smao po treningu BCAA razem z mono, nie musisz przerwy robić.

"Pain is temporary, pride is forever"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
Na sam poczatek chce zaznzaczyc ze wiem ze stosowanie spalacza gryzie sie ze stosowaniem kreatyny... ale zostalo mi troche sprzed wakacji wiec mam zamiar skonczyc 3 blistry.
nie gryzie sie

tse mozesz dorzucic rano i po treningu po posilku po treningowym, jesli nie jest za pozno

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 779 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11356
Kreta i spalacze to żaden problem:) A nawet dobre rozwiązanie, rzekłbym.

Ale carbo z rana to tak średnio, trochę niepotrzebny taki skok insuliny, daj raczej węgle złożone na pierwszy posiłek, które zapobiegną skokom insy i będą równomiernie dostarczać Ci energii.

SIŁA, SPRAWNOŚĆ, PIĘKNO - JEDNYM SŁOWEM - VITALMAX!!!

Serdecznie zapraszamy do sklepu ATLETA!!! www.atleta.pl
Odżywki oraz suplementy VITALMAXA i innych firm w najlepszych cenach!!!

Zapraszam do śledzenia mojego TESTU: Droga do PP 2010 z VITALMAXEM!!!
http://www.sfd.pl/TEST:_DROGA_DO_PP_2010_z_VITALMAXEM!!!-t646535.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 780
insulina ponoć stymuluje transport kreatyny do miesni a skoku insulinowego raczej nie uswiadcze po 30g carbo przy 83 kg. 20-30 min po krecie z karbo pije normalnego szejka bialkowo - owsianego ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2322
http://kulturystyka.pl/kompendium-wiedzy-o-kreatynie/  (pkt 6)
może to cie przekona do odpuszczenia sobie tego carbo od rana, po treningu ok ale jako uzupelnienie węgli a nie "transporter" kreatyny


Zmieniony przez - Matiz1908 w dniu 2010-09-22 14:50:36

"Pain is temporary, pride is forever"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

carbo

Następny temat

szybkie pytanie - szybka odpowiedz

Wiecej