SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

aminokwasy, kreatyna?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 918

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5388
Witam mam plan i diete od ok 7mies. wszesniej mialem troche przerw ale od 4mies czwicze caly czas. Jestem mezomorfikiem
wiek 15lat
waga75kg
wzrost ok 180cm.
i pytanie brzmi czy nie zaczac brac mono. Od jakiegos 1mies sila spadla i to ostro, a nie zmienilem przez ten czas diety i planu. wczesniej bralem pare probek sawa, monohydratu sprobowalem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 351 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3222
Skoro masz diete i nie brakuje w niej niczego to po co w tym wieku brać? Raczej po 7 miesiącach z przerwami nie dokucza Ci stagnacja. Może zmień plan.

'Ile potu na treningu poświęcisz, tyle stali pójdzie do Twoich mięśni' Zrobić coś z niczego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
nie warto jak na razie , moze to wiosenne przesilenie cwicz zdrowo sie odzywiaj bedzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 563 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2543
od kiedy dopada stagnacja? or roku cwiczen czy od pol?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
mlodypaker co ty ćpiesz? Pisze kolega, że ćwiczy 7msc , a od 1msc spadła siła. Autorze, może poszukaj problemu w diecie jedz więcej, śpij lepiej, czycuś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5388
Spac staram sie jak najwiecej z dieta tez nie mam problemu a zmiana treningu co miala by dac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5388
no nie wiem uloze cos nowego. jak nie bedzie zmian to skusze sie na mono
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poza tym - chłopak pisze, że nie zmienia diety i planu. Nie zmienia diety ale waga pewnie poszła do góry. Może Ci kcal brakuje i wystarczy dorzucić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
pisałem żeby szukać problemu w diecie bo tam znajduje sie w 90% przypadków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5388
2tygodnie temu dozucilem z 300kcal pocwicze jeszcze okolo 1mies z nowym planem i zobaczymy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki jabłczan ?

Następny temat

Własny trening

WHEY premium