SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

amatorska siłka, a skuteczna

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1672

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34


siema wszystkim. mamy siłke ze sprzętem własnej roboty. krązki z cementu. chantle oryginalne, dwie ławeczki własnej roboty, wyciąg, drażek, miejsce do pompek. powierzchnia 28m2. damy fote. ćwiczenia przynoszą efekty.
jeśli macie swoje siłki to piszcie info o nich. jak ćwicycie i co macie. eloo..

szklona mlita i kruma chleba i siła jak h**

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1252 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10181
gdzie ta siłownia? ja nic nie widze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14945
Jeden ćwiczy a drugi robi za żywy ciężar cała siłownia.

poczekajmy to może dadzą reszte fotek o ile takowe są ... może jakaś awaria.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34
własnie awaria. qmpel nalegał żebym założył temat no to jest. a foty bedą w najbliższych dniach bo dzisiaj przerwa od silki i wogole nie bylem. a wy piszcie o swoich sprzętach i czy oczywiście robiony sprzęt przynosi efekty

szklona mlita i kruma chleba i siła jak h**

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1953 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28926
a co to ma za znaczenie czy lawka albo obciazenie jest oryginalne, efekty beda identyczne, conajwyzej moze byc niebezpieczniej jesli zrobi sie niesolidna lawke. kupujac oryginalne obciazenie masz pewnosc ze jest dokladnie wywazone (choc nie zawsze - byl temat o tym).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 203 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9396
Heh, kupne nie jest zawsze dobrze odważone , kiedyś poszedłem na poczte do mamy i zważyłem orginały i robione i lepiej wyszły... robione. Dla przykładu dwa orginały o nominalnej 2.5 kg ważyły naprawdę, jeden ok 2.4 drugi o 2.51 czyli jest pewna różnica, a robione różniły się o 10gr . A co do siłki, ja również ćwicze na siłce w domu, prędzej chodziłem do klubu, ale stwierdziłem że w domu taniej wychodzi no i jak mam ją to już musze ćwiczyć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ja po roku na siłce

Następny temat

nei wiem czy było - allegro

Wiecej