SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

amator

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3356

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 409 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3185
podobno efekt po syntholu utrzumuje sie do 5 lat..ale to i tak lipa..rozpycha tylko jak to ktos juz wyzej wspomnial.

Michal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
niekoniecznie, po prostu 4-5tyg walisz anapolon a pozniej przechodzi na metke, do tego oczywiscie caly czas testa; jednak jest to cykl wysoce androgenny oraz bardzo toxyczny

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1407 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57154
Osobiscie wydaje mi sie ze po 4-5 tygodniach anapolonu watroba ma juz dosyc i ostatnia rzecza z jaka powinna miec stycznosc jest metka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
cale szczescie ci sie tylko wydaje . . .

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
Bez urazy Commodore, ale i ciezsze cykle sie stosuje. Nie bede tu znowu przytaczal cykli Mr.O., bo z nich "normalny" czlowiek zrobil by 3-4 cykle, ale nawet na tym forum znajda sie tacy co walili po 100-200mg anapolonu i jakos zyja. Zreszta nie ropisalem konkretnego cyklu, (aczkolwiek jest taki mozliwy) do ktorego ma sie ktos zastosowac. Poczytaj sobie zagraniczne fora i zobacz co tam dopiero wyprawiaja.

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1407 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57154
100-200mg hmmm... znam goscia co bral 7 tabletek dziennie. Generalnie tego typu sterydy nie bierze sie dluzej niz ~miesiac, wiec przejscie z jednego na drugi jak dla mnie nie ma sensu, juz "lepiej" ten pierwszy pociagnac troche dluzej i drugi sobie odpuscic do nastepnego cyklu. No ale w praktyce zapewne znajda sie ludzie co biora oba na raz w trakcie cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
.."juz "lepiej" ten pierwszy pociagnac troche dluzej i drugi sobie odpuscic do nastepnego cyklu."..
Komandor Uważasz że lepiej zrobić 6(np)tygodniowy cykl anapolonem niż przeskoczyć po4 tyg.na metke i ciągnąć ją np do 8 tygodnia???Bo ja uważam że 2 sposób jest dużo lepszy.I dla efektywności cyklu i dla wątroby

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
..anapolon,pomijając swą "megatoxyczność" w bardzo krótkim czasie nasyca receptory i zamiana na dbol wychodzi raczej na dobre i wątróbce i mięsniom

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 5203 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25305
Decadeuko, jak masz jakies cykle mr.olympia to podaj chociaz jeden albo przeslij mi na prv
Wiadomo ze mnie na taki nie stac ale chcialem obaczyc z ciekawosci

Żeby życie miało smaczek
raz omeczka
raz treniaczek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1407 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57154
Tak uwazam. Co do roznicy w toksycznosci tych dwoch cykli ciezko powiedziec, natomiast przyrosty beda zdecydowanie wieksze po 6 tyg anadrolu niz po 4+4 mietka.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Floksetyna i Klomipramina czy sa na recepte ?

Następny temat

Nandrolone decaonate-Rosja, Farmadon

WHEY premium