SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

alko + fast food

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3180

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1126
Jak duzy wplyw na wyniki ma alkohol i fast foody (hamburgery, pizze i kebaby) przy zalozeniu ze trzyma sie w miare porzadna diete ? Chodzi mi o takie odstepstwa np raz na tydzien jakis fast food albo 2 piwka w knajpie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 809 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31279
Ja sie staram odmawiac bo mi szkodzi bardziej niz innym ale bycie abstynentem wcale nie jest takie zle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 809 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31279
wedlug mnie to zalezy od organizmu kazdy jest inny mi na przyklad browary spowalniaja przyrosty a fast foody nie wiem bo nie jem tylko czasami na pizze
ale jest jescze ruznica czy to masa czy redukcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1126
ehh zapomnialem dodac ze przy treningu na mase ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1314 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30947
To co powiedział bykos tyle ze jezeli robisz mase i ci ciezko idzie to przy fast foodach "ładnie" nabierzesz tkanki tluszczowej wiec stanowczo odradzamy . A tak naprawde to od czasu do czasu to wszystkiego mozna tylko co za duzo to nie zdrowo jak wiadomo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Raz w tygodniu nic się nie stanie. Choć oczywiście lepiej by było raz w miesiącu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2125 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6171
Ja tam alkohol i fast food wszelkiego rodzaju jem bardzo rzadko i szczerze mówiąc mi to służy, także odradzam

Ale jak już ktoś powiedział: "Wszystko jest dla ludzi, tylko co za duzo to nie zdrowo". I jeszcze jeden cytat mi się nauwa: "Wszystko jest trucizną i nic nią nie jest, reszta jest tylko kwestią dawki"

Jeśli opuszczasz trening, to ktoś inny kto pragnie zwycięstwa bardziej ma wtedy trening życia i
już nigdy go nie dogonisz...

Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2164 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23575
Ja tam fast-foodów nie lubię

Barcelona forever!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
ja wole czekolady troche zjeść

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 809 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31279
Panowie pizzy nie lubicie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 731 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3713
wszystko mozna z umiarem np miesiac pijesz miesiac nie pijesz i tak na zmiane };-(

http://www.sfd.pl/temat274664/  końcowka redukcji by rike

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 731 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3713
tak miało byc

http://www.sfd.pl/temat274664/  końcowka redukcji by rike

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywianie w kulturystyce info

Następny temat

Propozycje ciekawych artykułów, zmian.

WHEY premium