SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

alergia nietolerancja a tradzik wypryski

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2325

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
zobacz co dermatolog powie, ale jeśli na 1-wszej wizycie będzie chciała wsadzić na antybola to nie idź na to.
I wtedy imo warto pomyśleć nad diagnostyką pod sibo + ogólnie wykonaniem podstawowych badań.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
nie ma sensu brac tego zalosnego izoteka, bralem juz raz bylo ok, najlepiej w polowie brania, bo pod koniec w 7 miesiacu zaczely mi drobne wypryski wyskakiwac i tak sie utrzymywało przez jakies 10 tyg, az do teraz gdzie dla mnie osobiscie jest bardzo źle. WnMPapa powiem jej ze jestem zainteresowany laserem i niech mi cos doradzi do mojej cery tak zeby nie uszkodzic za bardzo struktury skory itd, bo te masci i to wszystko nie działa. Niby gdzies z 50% nastolatkow ma problem z tradzikiem(?) a nikogo nie widze oprocz siebie, zalosne :D





Zmieniony przez - GoXhaEzl w dniu 2018-06-25 13:13:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
A robisz jakieś peelingi? Złuszczasz martwy naskórek w jakikolwiek sposób? Jak się tego nie robi, to się może wszystko kitować, bo skóra nie oddycha (?). A strukturą skóry się nie przejmuj, te wszystkie zabiegi typu dermarolling, dermabrazja, peeling, tylko wzmacniają i odmładzają skórę, pobudzają produkcję kolagenu.

Jakbyś robił sobie laser, to nie u byle kogo, tylko u dobrego dermatologa, bo tu też można szkód narobić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
kwestia tego, że u siebie dużo rzeczy wyolbrzymiamy. Widzisz gościa z kilkoma pryszczami na twarzy to od razu zakładasz, że masz 2 razy gorzej, chuda dziewczyna widzi siebie grubą, haban z 50 w łapie wąski itd.
Sporo widuję ludzi z problemami skórnymi i to, co mi mocno w oczy się rzuca, osoby te są często bardziej nieśmiałe, wstydliwe - oczywiście nie wszyscy. I bym nie szedł w tym kierunku, że cera jest podłożem tych problemów, a częściej raczej w drugą stronę.

btw, izotek też troszkę w głowie miesza, pytanie jak się czułesz przed kuracją jeśli chodzi o psychikę.


Zmieniony przez - WnMPapa w dniu 2018-06-25 13:29:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
wiem ze miesza izotek :D ja z reguły byłem nerwowy, ale po tym troszke sie to zwiększyło. U mezczyzn tez jest trudniej o tradzik bo maja grubsza skore a ja mam cienka akurat. Co do peelingow, xorton raz na tydzien peeling enzymatyczny, zreszta pielegnacji nie ma sensu opisywac bo stosowalem juz milion roznych masci zeli i innych p****** przez dluzszy okres czasu i wszystko pomagało na chwile. Nie wiem po czym jest lepiej, po czym gorzej, bo gdy wydaje sie ze juz jest git a tak bylo gdy uzywalem soku z aloesu na twarz i wody termalnej to po kilku dniach sie pogorszylo strasznie, mimo tego ze suszylem twarz(wacikiem kosmetycznym- wycierałem tą wode zeby nie wyparowala) po ok. minucie.. nie wiem czy sie przesuszyla wlasnie czy co :d


Zmieniony przez - GoXhaEzl w dniu 2018-06-25 13:35:30
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kontuzja kolana podczas BJJ

Następny temat

Oczyszczenie Achillesa zdecydować się?

WHEY premium