SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

aga+wino+tren enan+prop

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2635

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 494 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4345
jak widzicie taki cylk

do dyspozycji aga 50 mg co 2 dzień 4 tyg wino desma na 7 tyg i tren na 10 tyg i prop po adze (testolic) tyle ile bedzie trzeba czekam na popozycje cyklu jestem ciekawy co wymyslicie...:) pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1637 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26993
Chlopie wypelnij to porzadnie, 15 cykli a nie masz diety, gdize wegle ? Tluszczy piszesz nie liczysz. Ja Ci powiem, ze pieniedzy tez nie licze - jestem pierd.olniety albo w hooya lece ? No chyba ze na grubie robisz i wungiel wydobywasz... Dawaj rzetelne info bo hooya z cyklu bedzie.

I'm the GOD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 883 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9537
ja nie jestem ekspertem ale moge ci powiedziec ze jak nie masz duzego stazu na saa to ten agoviron se odpusc[chyba ze lubisz ryzyko albo jestes sado.wiem ze to fajnie brzmi aga ale widzialem juz dwoch moich kolegow po iniekcjii i zaden nie wygladal dobrze.w pierwszy dzien dawka 50mg.nadcisnienie takie ze leb i morda bordowa,rzyganie,goraczka,zimne poty plus trzesawka jednemu to nawet sam proponowalem zeby zadzwonic po karetke ale dzielny byl i znalezlismy w lekach jego laski lek na nadcisnienie dla ludzi po zawale pisalo w ulotce,to troche mu przeszlo ale i tak trzasl sie do piatej rano ja nie trzaslem sie wcale gorzej jak mi chlop na rekach odplywal i bialkami przewracal wygladal jakby zarzucil z 15tablet ekstazy.tak tylko ci to pisze bo przezylem to nie przeczytale o tym na forum.sproboj dawki 25mg najpierwa i uzyj duzej igly kumpel mi mowil ze nie mogl tego w dupe wcisnac tak sie zacina strzykawka od tych krysztalow.mam nadzieje ze cie nie nastraszylem.i wypelnij ankiete ktos ci cos ulozy na pewno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 668 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13636
tak jak kolega wyzej napisal, jak to Twoj jeden z pierwszych cykli to jestes... samobojca prop+winko+tren starczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363969 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667707
ankieta

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 494 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4345
Możecie mi wierzyć że to nie będzie jeden z pierwszych cykli mam za sobą już jakieś 15 cykli może więcej dam później ankietę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 883 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9537
15cykli i 42w lapie?poczytaj o diecie cos musi byc nie tak.nawet jak zaczynales od 30w lapie i robiac 1cm na cykl powinienes miec juz 45.no chyba ze zaczynales od 24 to szacun
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 494 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4345
Oj widzę że muszę uaktualnić mój profil bo 42 było kope lat temu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 494 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4345
Więc tak wiek 24 lata skłonność do tycia przy braku treningu i węglach pow 6 g na kg masy ciała. Dlatego jadę cały czas low carb bo lepiej się też wtedy czuje. Stan zdrowia dobry na cyklu lekkie nadciśnienie do zbicia czosnkiem ewentualnie prestarium kiedy mocno skacze. Przebyte cykle opierały się głównie na testach enan i prop boldek,tren acetat,nandrolonydianabol,-był by to mój pieszyszy cykl z udziałem agi-dlatego nie chce tu szaleć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 494 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4345
hello ma ktoś jakies pomysły...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1637 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26993
straszycie go z ta aga, najwyzej dupa jak sito i goraczka jak po hoooyu...

Tak na sero - wszystko jest dla ludzi, daj ankiete, obadamy....




ps. qoorva nastepny pablus21 - w profilu ma 47,5 w lapie i 2 x 140 na przysiad, kolejny doradca z doopy - przehoooye z Was. To tak jakby bombowiec napisal ze robi setke w 8 sekund...
Zaraz sie zacznie ze suwnicy na silce nie ma albo, ze jedna noge w Iraku urwalo...
sorry za off

Zmieniony przez - krzychugod w dniu 2009-06-02 00:32:44

I'm the GOD

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki Boldenon według Was ...

Następny temat

cykl do oceny jaki odblok

WHEY premium