SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

aeroby na czczo ? Yes or NO ?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4632

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2685
Hej - podstawowe pytanie - czy aeroby na czczo to dobra sprawa ? czy nie sa wskazne wlasnie na czczo /slyszalem ze sa dwie szkoly - jedna mowi ze sa zle, druga - dobre/

Jestem na redukcji i 3-5x w tygodniu jezdze na rowerku ok 40min /na czczo jakies 3-4x/

Podpowiedzcie - czy na czczo jest OK ? czy np popoludniu lepiej ?


Inna sprawa - gdyby ktos podpowiedzial jakis trening do redukcji dobry ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zależy jaki masz bf, jeśli wysoki to nie ma sensu robić na czczo, bo o każdej innej porze czyli na syto bedą tak samo skuteczne, a jeśli powiedzmy jesteś poniżej 12%bf i "dopieszczasz " rzeźbę możesz próbować na czczo, ale pamięataj o dobrej porcji antykatabolików
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 287
Uważam ze najlepiej jest na czczo, wtedy palisz tłuszcz i nie spalasz energii zawartej w posiłku który spożyłeś przed ćwiczeniami, jeżeli oczekiwanym efektem jest spadek tłuszczu. Owocnych ćwiczeń

"Więcej błogosławieństwa jest w dawaniu aniżeli w braniu
- motto miłosiernych i bokserów"
Harold Pinter (ur. 1930)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2685
bf wysoki - nadwaga - dlatego redukcja leci

hmm a po silce jest ok ? /wole w inne dni:)/

sprzet mam tez w domu - soo ? wieczorem czy po silce /chodze pon sroda piatek/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Seba81:

1) Zawsze myślałem, że organizm i tak za tłuszcz zabierze się dopiero na końcu, niezależnie od wartości BF - czy jesteś pewien, że istnieje taka zależność ?

2) Co oznacza "wysoki BF", czy to 20% czy 50%

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wysoki bf to powyżej ~18% dla facetów

Zmieniony przez - Seba81 w dniu 2006-05-15 08:38:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przy treningu aero, u osób ze sporą ilościa fatu organizm i tak bedzie pozbywał się fatu, niezależnie od pory aero, poprostu przy ujemnym bilansie kcal z jadła i wzmożeniem aktywności organizm zacznie i tak wykorzystywać tkanke tłuszczową do celów energetycznych
ja nie twierdzę że aero na czczo czy po siłce są karygodne- bo wiadomo istnieje teoria i zapewne potwierdzona praktycznie - ze po 30 minutach aero czy to na czczo czy po siłce organizm zaczyna czerpać energię bezpośrednio z fatu, oki -ale jednak katabolizm mięsniowy jest w tym czasie też na wysokim poziomie- dlatego dla osób z wysokim bf nie widzę sensu robienia aero na czczo- poza tym myślę że to kwestia też posczególnego osobnika jego uwarunkowań genetycznych - ja to co pisze opieram na tym co zaobserowałem na sobie rozmawiałem z paroma osobami też w tym temacie i zdania również są podzielone- najlepiej więc niech każdy sprawdza co na niego działa najlepiej- mi aero po siłce szkodzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Już rozumiem, nie dodałeś poprzednio, że przy ujemnym bilansie. Jeżeli bilans nie będzie ujemny - pozostaje chyba niestety robić na czczo lub wykonywać je ponad te 30 minut.

Na mnie chyba najlepiej działają aeroby na czczo, ale ja robię na masę po 20 powtórzeń - więc mogę być nieobiektywny

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
myslę że tak na 'masie' to chyba najkorzystniejsze bedzie takie rozwiązanie z aero na czczo lub po siłce, ale w takim przypadku tez zawsze pamiętałbym o solidnej porcji jakiegos antykataboliku, po siłowni, a przed aero
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 131 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1808
YES
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2685
jaki ten antykatabolik ?

Podajcie sugestie..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Korekta planu ... doping

Następny temat

Trening dla piłkarza ;)

WHEY premium