SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

aeroby a masowanie???

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2369

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1091
Witam wszystkich!!!
Mam taki maly problem a mianowice czy podczas masowania jest sens robic aeroby po treningu? Ja tak wlasnie robie gdyz jestem endo.
Wlasnie nie jestem pewien czy to nie koliduje ze soba.
Robie trening silowy potem porcja CARBO+BCAA no i potem aeroby tzn
mam do silowni jakies 2,5 km i zawsze sobie spowrotem truchtam.
Powiedzcie prosze czy to ma sens???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 138 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 909
trening aerobowy przyspiesza metabolizm, sprawia ze pozywienie trafia szybciej i bezposrednio do miesni, hamuje wytwarzanie sie wolnych rodnikow bo treningu silowym.

Ballomus tobie by sie to przydalo:)

go hard...or go home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Ma sens, przy odpowiedniej diecie i treningu nic się nie stanie. Zresztą te 2,5 km to nie taki znowu dystans.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
po treningu to nienajlepszy pomysł. Szkoda dobijać mięsnie, które i tak są już w dużym stanie katabolicznym po treningu siłowym.

Aerobuj w dni bez siłowni.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Krótka przebieżką mięśni nie dobije.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 586 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28134
jesli zabezpiecza sie odpowiednią ilością CARBO+BCAA nie będzie żadnego katabolizmu.

W minione wakacje robiłem lekką redukcje z 14 do 9%BF i po treningu siłowym 2x w tyg biegałem tak do 40-50min, bezpośrednio przed biegiem waliłem TYLKO 3-4 kapsy BCAA i spadki mięśni były minimalne

Na następną redukcje planuje pic po prostu miarke białka bo lepiej wychodzi cenowo, a jedna miarka 30gr ma więcej leucyny, waliny itp. niż pare kapsów BCAA

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377
Jak wyżej. W skrócie napisałbym tak:


Ścisła dieta+odpowiednia suplementacja[BCAA+aminokwasy ogólnie] i rozsądna ilość aerobów...i wtedy nie ma się co martwić o hamowanie postępów. Przyrosty masy mięśniowej przy jednoczesnym zrzucaniu tkanki tłuszczowej jest możliwy[o to ci chodzi prawda?czy tylko o to, aby się bardziej nie zatłuszczac?]ale po prostu CHOLERNIE trudny do wykonania w praktyce, chyba, że ktoś dopiero zaczyna przygodę z siłownią...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1091
Tak wiem ze jest trudno robic mas i jedniczenie palic fat. Praktycznie nie mozliwe. Chodzi mnie o to aby sie nie zalac wiecej po prostu utrymac poziom fatu taki jaki jest a nie jest wcale taki duzy. jestem po dosc duzej redukcji... .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 138 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 909
Madhu oczywiscie ze jest sens!! co wiecej powiem ze wrecz poprawi to wyniki w zdobywaniu masy!! wazne zebys bezposrednio po treningu silowym uzupelnil weglowodany (carbo) + BCAA, zrob trening aerobowy i znow uzupelnil weglowodany!! jak niestety wiele osob uwaza tren ing aerobowy nie musi byc na spalanie tk.tluszczowej a rowniez na zdobywanie masy miesniowej.

go hard...or go home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377
Trening aerobowy w odpowiednich ilościach jest po prostu zdrowy i niesie dla twojego organizmu wiele korzyści[typowo zdrowotne, np. zmniejsza znacznie ryzyko zawału w przyszłości,dobrze działa na ciśnienie, spalanie tkanki tłuszczowej itd. dużo tego jest, poczytaj sobie o tym gdzieś], choć mało prawdopodobne, że od SAMYCH ĆWICZEŃ aerobowych przybędzie ci masy mięśniowej. Zresztą, gdyby tak było, mogłoby to oznaczać, ze trening aerobowy może ingerować w regeneracje twoich mięśni po treningu siłowym, więc to tez nienajlepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...nie ma się więc czym martwić, mięśnie raczej nie ucierpią- bo nie trwa to długo- a może iokazac się, ze troszeczkę przed dluższy czas wykonywania owych aerobow poprawi sie ich jakość, a i jw. wspomniano na zdrowie tez wyjdzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 823 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20575
Mi areoby (po każdy treningu 20-25 min 5x w tygodniu) pomagają wręcz budować masę. Lepszy apetyt, lepsza wydolność (bardziej intensywny trening).

I'll be back!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bez masy nie ma klasy pomozcie

Następny temat

pomocy...!!!

WHEY premium