SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

adaptacja do ćwiczeń - brak postepów

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4506

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 380 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5371
i mam jeszcze jedno pytanie piszesz zeby nie łaczyc np tłuszczu i węglowodanów, ale jak to zrobic skoro wiekszosc produktów ma takie właśnie takie połaczenia, np jogurt naturalny -
ww 4.7
białko 4.7
tłyszcz 3.0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2007 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16340
Odżywki :)

Zapraszam serdecznie https://gymi.pl/ - kulturystyka, siłownia i fitness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Skoro jej stawy siadają to tran trzeba kupić obowiązkowo, tłuszcze w diecie również zwiększyć. Tłuszcze są ważne ze względu na układ hormonalny, nerwowy, stawy... Nie pobudzają insuliny - od której rośnie tłuszczyk.

Chodzi mi by w każdym posiłku było białko i łączone one było głównie z produktami zawierającymi przede wszystkim węglowodany bądź tłuszcze. Np. ryż+oliwa z oliwek będzie gorsze niż ryż + tuńczyk.

Chodzi o to, że zjedzony tłuszcz powoduje zwiększoną ilość lipidów w osoczu, zjedzone cukry zwiększony wyrzut insuliny. Insulina zanosi lipidy do tkanki tłuszczowej. węgle - insa, tłuszcz - wzrost lipidów w osoczu = tłuszcz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 380 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5371
acha... a co sie dzieje z tymi lipidami jeśli nie ma insuliny ?? zostaja wydalone?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spalone.
Napisz teraz co postanawiasz zrobić z mamuśką.
Napisaliśmy Ci jak ma wyglądać trening, dieta. Co postanawiasZ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 380 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5371
Skalar masz bardzo szeroką wiedzę, powiedz czy studiowałes cos w tym kierunku bo zastanawiam sie nad podyplomówką zwiazą z dietetyka ale nie wiem czy da mi to odpowiednią wiedzę. czy lepiej samodzielnie sie edukować??? jak to jest u Ciebie.
chyba mam cos zablokowane bo nie moge zadac Ci tego pytania (troche poza tematem) na emaila
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Póki co samodzielnie się edukuję, mało możliwe że pójdę na studia związane z dietetyką.
skalar_K**@o2.pl
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Słabo idzie

Następny temat

sauna a aeroby

WHEY premium