SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

abs 8min dobre?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1965

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1068 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3231
witam. ogolnie prowadzę aktywny tryb zycia, narazie przerwalem bieganie, w wakacje do tego powrócę, dietem mam z deficytem, aby zrzucic sadło z brzucha, jednak waze tylko 65kg wiec nie ma co wycinac, ale mimo to denerwuje mnie moja opona na brzuchu...
Czy codziennie robiąc abs 8min cos to da?moj kolega robi abs 8 codziennie i ma zaje***tą krate, fakt nie ma sadła tyle co ja ale jeszcze pol roku temu prawie nic nie bylo widac u niego...

The Great Seal Of State Of CALIFORNIA

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
narazie przerwalem bieganie

Więc zacznij bieganie. Gdy zgubisz fat z brzucha, efekty dadzą Ci zwykłe ćwiczenia. Co do abs'u - nie wypowiem się. Nie próbowałem. Wnioskując po wypowiedzi różnych doświadczonych użytkowników powtarzam, że jest to wynalazek, shit.


pzdr

Zmieniony przez - hadesZiom2 w dniu 2009-05-27 19:38:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1068 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3231
co masz na mysli pisząc zwykle cwiczenia?same brzuszki?
ok tylko jak wiadomo najlepsze efekty daje hiit, a fajnie jest pobiegac z jakims kumplem, tlyko ze to jest juz zwykly bieg, ktory nie daje takich efektow w spalaniu...Wiec w ostyatecznosci moze byc to same bieganie?

The Great Seal Of State Of CALIFORNIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Pewnie, że tak.

Co do brzucha.

2 serie unoszenia prostych nóg do góry
2 serie spięć <max>

co drugi dzień i git .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1068 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3231
mam taki problem, ze w domu nie moge drążka zawiesic, bo mam drewniane futryny;/ chyba ze na silowni ale teraz coraz czesciej opuszczam treningi, no a brzuch trzeba trenowac...
A moze mozna zrobic cos takiego, ze raz w tyg bieg zwykły a raz hiit? A ile ma trwac taki bieg/ile km?

The Great Seal Of State Of CALIFORNIA

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW do oceny

Następny temat

Kaloryfer do wakacji

Wiecej