SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

aakg + kofeina

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2222

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13931
Witam!

Mam pytanie, czy dobrym pomysłem pomiędzy cyklami na kreatynie było by branie tylko w dni treningowe przed treningiem 6 kaps aakg mega hardcore z treca i 2 kaps kofeiny inner armour? Waga ok 85kg. Czy lepiej jakoś inaczej to rozwiązać, zależy mi na niezbyt wygórowanych kosztach cyklu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41521
MOZE BYC.

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402333
Moim zdaniem te 6 kaps.to może być mało. Możesz też spróbować White flood lub NozIV. wychodzi ekonomicznie i zbierają dobre opinie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
połaczenie powiedzaiałbym klasyczne, albo nawet pierwotne; z tego chyba[może tauryna jeszcze] wyrosł zamysł staków pobudzająco-pompujących.
więc jest ok, jeżeli zależy ci na super oszczędności, jesli możesz skusić sie na coś więcej to rozgladaj sie za czyms bardziej kompleksowym; dwa wyżej wspomniane, body octane np jeszcze ...itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13931
To miał być cykl pomiędzy cyklami na krecie, ale chyba z niego zrezygnuję i dołoże coś do krety, myślę że na tym lepiej wyjde
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna a pryszcze

Następny temat

co w na to

WHEY premium