SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

a taki w sumie drobiazg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1219

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
ja się tylko podzielić refleksją chciałem: obliczyłem sobie sumiennie zapotrzebowanie kaloryczne i okazało się że muszę obciąc trochę posiłki, grubasem na pewno (186cm i 80kg) nie jestem i raczej zależy mi żeby nieznacznie nabrać jeszcze masy, a tym czasem już obserwuje pierwszy jej spadek (ponad kg w ciągy tygodnia), ale za to już wyrazny skok siły, w porownaniu z poprzednim tygodniem (wynikający zapewne z tego że własnie wróciłem na siłkę po ponad dwumiesiecznej absencji). mam takie pytanie, czy nie byłoby bezpieczniej dorzucić jeszce kalorii? mam teraz nadwyżkę 500 i chudnę, zadają to pytanie bo nie mam odpowiedniej wiedzy, wagę mam od miesiąca, wczesniej nie prowadziłem ewidencji, jeno w lustro spozierałem. czy to jest etap przejsciowy?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
dodam jeszcze że piję ostatnio astronomiczne ilosci herbaty yerba-mate (przynajmniej 8 torebek dziennie bardzo mi smakuje) i zielonej (tez po kilka razy łyżeczka sypanej), czy powinienem odpuscić? moze te katechiny i kofeiny mnie tak odchudzają?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Jak tracisz na wadze możesz spokojnie dołożyć kcal. Herbatę pij dalej jak lu bisz

Zmieniony przez - Khaine w dniu 2006-09-13 07:22:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1564 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11141
mam teraz nadwyżkę 500 i chudnę
To jest fizycznie nie możliwe
Pamiętaj że to są TYLKO wzory i jeśli tracisz na wadze to znaczy że masz jakiś deficyt. Dodaj np. 100kcal i obserwój jak będzie trzeba to znowu dodasz
A herbatke sobie pij, ona odchudza ale na reklamach.


PS. A najbardziej rozwala mnie hasło reklamowe: "coca cola light - sylwetka ze smakiem" --->

Proponuję na start zarobek w wysokości ok 2000zł. 100% ONLINE, min. 18lat.
-Bez Polecania
-Bez Inwestycji
-Bez Sprzedaży
kontakt: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
fizycznie nie możliwe, tylko wzory - racja, zastoswałem się ściśle, byc moze hard-gain jestem, dodaem 300kcal, zobaczymy jaki skutek będzie. ale to może być i tak mniej kcal niż jadłem wcześniej (pozasezonowa dieta - brak diety).
jem dosc dużo białka, zamieniłem ostatnio trochę na węgle, zobaczymy co z tego wyjdzie. dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 271 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8096
a ta yerba mate to ta o ktorej mysle? tzn ta ktora tutaj( ameryka poludniowa) sie pije? Jesli to to goskie paskudztwo z bolivi czy peru to masz bankowo ze podkreca Ci to metabolizm.
Nie wiem jak jest w Polsce ale kumpel pijac codziennie te herbate ja do niej nie moglem sie przekonac( choiciaz na samym poczatku ja pilem zmieszana z liscmi koki bo podobno na chorobe wysokosciowa dobra) polecial ponad 5 kg chociaz moze to wina tutejszego bolivijskiego klimatu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
ta jerba mate, mnie baardzo smakuje. wiec mowisz ze jest m,ozliwe ze ma swoj udziau w tym procederze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 4672 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31505
Ja też tak miałem i nadal mam. Na wadze stoje non-stop ta sama, ale siła rośnie, chociaż trening na masę, nie na siłę :/ Dołuż coś kcal powinno zmieniś stan rzeczy, ja też to spróbuje, moze pomoże...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do a6w

Następny temat

Hiit i Carbo

WHEY premium