SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

a o to i ja, doradźcie mi coś...

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4201

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524


niech mi ktoś poda jakis trening i dietke taką zebym sie wyrzeźbił !!

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
o koorwa stary niezły szajbus z Ciebie
btw mi kardiolog powiedział 2 lata temu że mam skończyć z tym żelastwem...łatwo powiedzieć

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524


aa i jeszcze jakie brać suplementy ?? warto sobie białko kupić ??

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Daj inne fotki bo jak patrze na łape to ja bym tego nie rzeźbił ,mi sie takie podoba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524


i tu jeszcze jedna, łatwo mozna zauwazyć ze rzeźba kiepska, chce to jakos poprawić, mam wolną przemiane materi i trurno mi to zrobic, nie wiem jak , niech ktos mi doradzi !! :)

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524


chce miec ładny zarys klatki od dołu, no i wogule swoj "przód" poprawić :) plecki mam nie najgorsze, na tych fotkach tego nie widac, ale zaufajcie mi hehe :D

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2747 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24063
szczerze to gowno widac na tych fotach,

ale jak chcesz na dol klatki to wal wyciskalnie glowa w dol, popmki na poreczach tez dobre sa


a tak w ogole po co sie rzezbic?

**** -->>SFD FiGHT CLuBE<<--****
Ajj ten nieostożny Blinkuś...wpadł jak dziecko.
-=Gainer Team=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524


tu możecie zauważyć moją nędzną klatke, moze to jest spowodowane tym ze mialem operacje serca :(

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 819 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8216
dobrze jest stary, nie rozumiem twoich kompleksów

...mam w dupie czy ktos mnie lubi czy nie lubi , swoje mysle swoje mówie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
zacząłem ćwiczyc dzieki kompleksom !! :D wiec są pozyteczne hehe moim zdaniem im wiecej kompleksów tym więcej celów i większa motywacja do treningów :) podobno kompleksem arniego byly łydki !! miał strasznie chude i to go motywowalo co cwiczeń nog :D

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 216 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6717
no ja mam podobne komplexy:D:D:D ale ino j/w dzieki nim mam zapal:D:D:D....dobrze sjt lap sogacza co bys nei stracil zapalu:)
SUCHARUS

Nic na sile!!!....wszystko mlotkiem!
POZDRAWIAM
SUCHARUS









"Kiedys zeby zobaczyc pupcie dziewczyny trzeba było rozchylic jej majtki.......dzis zeby zobaczyc majtki trza rozchylic pupcie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
jeszcze kurde :D zebym wiedział co to są te sogi i do czego je sie zbiera to by było dobrze...:D a fotki takie na których mnie będzie lepiej widac za jakis moze tydzień moze troche więcej sie postaram zrobić :)

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moja siłka

Następny temat

foteczka łocenta

WHEY premium