SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

a mozna tak?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1019

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1413
witam!

1.czy moge 6 razy w tyg robic pompki(7 dnia mam basen?
2.czy moge tak jak dotychczas robilem zwiekszac ilosci i serie pompek(jak zaczynalem ok 2miesiecy temu robilem 4*15,teraz juz robie 6*30?
3.czy pompki(przy takiej intensywnosci) to wystraczajace cwiczenie na triceps i klatke?mam hantle, czy moze jeszcze dorzucic rozpietki z hantlami lub francuskie wyciskanie?czy to wszystko 1 dnia?czy tez rozdzielic?
4.zalezy mi bardzo na czasie i chce miec "dobre" miesnie trojglowie i dwuglowe..czy mam tak zapie**:)
5.no i jeszcze biceps...znalazlem juz cwiczenia z hantlami..ale jak czesto mam go trenowac?wszedzie jest napisane ze 1 parte miesni mam trenowac raz w tygodniu..ale to nie dla mnie:P moge biceps 4 razy w tyg?
6.na brzuch znalazlem koncepcje...aerobiczna szostka Weidera:)dobre to jest?

DZIEKUJE ZA WSZYSTKIE ODPOWIEDZI!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
1.czy moge 6 razy w tyg robic pompki(7 dnia mam basen? PO CO CODZIENNIE ? CO CHCESZ TYM OSIAGNAĆ ?
2.czy moge tak jak dotychczas robilem zwiekszac ilosci i serie pompek(jak zaczynalem ok 2miesiecy temu robilem 4*15,teraz juz robie 6*30? UWAGI JAK WYZEJ
3.czy pompki(przy takiej intensywnosci) to wystraczajace cwiczenie na triceps i klatke?mam hantle, czy moze jeszcze dorzucic rozpietki z hantlami lub francuskie wyciskanie?czy to wszystko 1 dnia?czy tez rozdzielic? JAKIE TE HANTLE ? / NIE WYSTARCZAJACE
4.zalezy mi bardzo na czasie i chce miec "dobre" miesnie trojglowie i dwuglowe..czy mam tak zapie**:) BICEPSY OD POMPEK ??
5.no i jeszcze biceps...znalazlem juz cwiczenia z hantlami..ale jak czesto mam go trenowac?wszedzie jest napisane ze 1 parte miesni mam trenowac raz w tygodniu..ale to nie dla mnie:P moge biceps 4 razy w tyg? ZA DUZO.
6.na brzuch znalazlem koncepcje...aerobiczna szostka Weidera:)dobre to jest? LEPEIJ BRZUCH NORMALNIE 2-3 X TYDZIEN MIESNIE ROSNA PODCZAS REGENRACJI.

POCZYTAJ Początkowo zapoznaj sie z podstawami: http://www.kulturystyka.pl/atlas/

czemu ? bo bez dobrych fundamentów nie masz co myślec o tym sporcie.

na dole masz treningu domowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1413
tzn moze tak:
zalezy mi tylko na rzebie ciala!sila czy masa chyba same przyjda..nabiore jej jak zaczne regularnie cwiczyc..przede wysztkim zalezy mi na miesniach duwglowych i trojglowych oraz klacie i brzuchu:)ma te 2 hantle po 5 kg..brk drazka ani innyc przyrzadow:(na silke moze zaczne chodzic,ale jeszcze nie wiem...

1.to te pompki nic mi nie daja?:(
2.to zaczac franuskie wyciskanie i rozpietki?
3.czy 3 razy w tyg na te pairte miesni co podalem (klata brzuch bicpes i triceps)moge cwiczyc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 809
Jak chcesz miec dobre efekty to się zapisz na siłownie.

http://www.sfd.pl/temat203026/  <---- PLECY PO 6 MIESIĄCACH

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Planik

Następny temat

prośba o poprawienie

WHEY premium